Wpis z mikrobloga

#yanek poruszony został komentarz u bikeratora że to Korsir napisał specjalnie aby pokazać janeczka w złym świetle... no to wyciągam teczkę i można zapoznać się ze screenami co pisał bikerator pod swoim filmem, który miałbyć sponsorowany przez TEMU ale zobaczył że dziadostwo i zrezygnował, przy czym zawiódł się na janku że on wszystko promuje jak leci aby tylko kasa była. Dziwne że komentarz bikerator usunął w ciągu 24h bo niby wszystko wytłumaczone z jankiem zostało
lukies2221 - #yanek poruszony został komentarz u bikeratora że to Korsir napisał spec...

źródło: screenshot1

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@lukies2221: ej, ale tam jakoś było na filmie u rudego geja że on był u bikeratora, ale nic nie nagrywał bo niby tamten był chory. Coś mi się wydaje, że rudy gej (farbowany) oberwał wtedy jakąś wiązankę na swój temat od bikeratora Zobacz Łukasz z kim masz do czynienia #zwrotnaskarb #yanek i otwórz oczy.
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: tylko czekać aż Janek Ciebie wykorzysta do swoich celów. Żeby nie było że nie ostrzegaliśmy. Bikerator też bardzo długo bronił rudego geja w komentarzach, był jego kumplem do czasu jak Yanek mu obiecał blachę, a Yanek jak zobaczył że Bikerator od razu się po nią zgłosił to pomyślał że musi być więcej warta i jak ją zdjął to wrzucił ogłoszenie do filmu bo może ktoś da więcej. Potem głupa rżnął
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: zaczynasz gadać jak Yanek. Ten dzban ostatecznie zawiózł tą blachę do bikeratora a chciał sprzedać drożej mimo, że obiecał jemu. Bikerator chciał żeby mu wysłać ją nawet pociętą. Łukasz, zacznij łączyć kropki i nie daj się zmanipulować temu rudemu szczurowi który mówi że rudy nie jest. Zacznij liczyć; do tej pory już Korsir, Chylozaur (mimo, że robi dobrą minę), Bikerator, Merci (który niby zapraszał tą rudą gnidę na pstrągi ale
  • Odpowiedz
@JAJAnek: ale ja was naprawdę proszę. Nie oceniajcie mnie przez pryzmat Janka. Mam swój kanał, swoje treści i to do nich się odnoście. Jak coś odwalę dajcie znać. Wyjaśnie lub przeproszę. Ale codziennie dostaje spam Łukasz uciekaj Łukasz to Łukasz tamto. Mam naprawdę mnóstwo swoich problemów dużo bardziej poważnych niż ta koperkowa drama.
  • Odpowiedz
@lukies2221: nie o nich też się dowiedziałem po fakcie ... no takie jest już życie 🤷 jednakże jeśli potwierdza się kiedyś wasze słowa, padnę i zwrócę wam honor Dystans do sytuacji między nimi...
  • Odpowiedz
@zwrotnaskarb: Łukasz bądź dobrej myśli. :) Twoją pracę na YouTube ludzie będą oceniać. Większość osób jest Ci przychylną. My z mężem również. Fajnie się Ciebie ogląda, Malinka jest cudowny. Kibicujemy w dalszym rozwoju!
Jedyne co, to ludzie mogą Cię łączyć z Jankiem i tym co wyrabia. Niestety, trochę Cię w to wszystko wmieszał, w szczególności filmem. A komentarz sprostowania po wszystkim to mało z jego strony.
Cóż... rób swoje i bądź
  • Odpowiedz
@lukies2221: Nie, chodzi mi o to jak wszedłeś w posiadanie tego screena. Screen jest z perspektywy konta @Korsir, więc są 3 opcje: Albo Korsir gdzieś sam to wrzucił albo jesteś multikontem Korsira albo jego znajomym.
  • Odpowiedz
  • 0
@bbul44:
Albo czwarta opcja, to ja negocjowałem z TEMU ale została odrzucona współpraca m.in po filmie Bikeratora, więc zrzut ekranu mam z pierwszej ręki i był on argumentem Korsira

Co do reklamy komputera oraz innych produktów: wszystko co firmy wysyłają w zamian za reklamę jest @Korsir własnością i może równie dobrze sprzedać, ale tego nie robi. Więc jeśli może pożyczyć komuś kto zna się i będzie korzystać a w zamian Korsir
  • Odpowiedz
@lukies2221: Aha, Łukasz Kwiatkowski. Załatwiasz Korsirowi współprace. Czytając twoje posty mogę powiedzieć, że pięknie się kompromitujesz. Pełen profesjonalizm.
  • Odpowiedz