Wpis z mikrobloga

#yanek
Odkryłem pasjana kiedy pojechał do Chorwacji i wydał mi się spoko, taki poczciwy optymista i czasem oglądałem jak tym Doblo jeździł.
Potem jednak zaczął się zmieniać, mniej odpisywał na komentarze ludzi, ale całkowicie odpłynął kiedy kupił Ducato i nie chciało mi się na to patrzeć ale wchodzę raz a tam komentarze zablokowane a w kolejnym filmie znalazłem kom, że ktoś wszedł na wykop i wsiąknął na 5 godzin.
Poszedłem jego tropem i podobnie, utknąłem tu na długo.
Najbardziej mnie roz je ba£0, screen z olx chyba, jak sprzedawał to gówno do nurkowania i opis, że ma za słabe płuca, on miszcz sportu!
Taki hejt buracki jak tu niektórzy piszą jest dla mnie na poziomie nawet niższym niż wały pasjana, ale faktyczne pokazanie co to za typ, ma jakiś sens.
No i memy albo beka to zawsze na propsie😁
Skoro wyciąga jakieś screeny to nie powinien się i tego wstydzić a ktoś tu wspominał o tej akcji a przypadkiem ją kojarzę więc:

Wątek cybanta od 21:13

https://www.youtube.com/live/TE1UBIhbYlc?si=oukT7BNO15cgOpXk

PS. Sorry za mój przydługawy wysryw.

#yanek #korsir
  • 8
  • Odpowiedz
@szkolna18: dzbankowi brakuje argumentów to teraz robi wrzutki jaki to on nie jest dorosły i ile to on nie przeżył
różnica wieku między nimi jest zakładam że minimum 10 lat, ale co z tego skoro yanek wyprowadził się około 2-3 lata temu na działkę rod a wcześniej mieszkał z rodzicami (i nadal pomieszkuje) co za dzban, a ten fragment od adiego - RE WE LA CJA
  • Odpowiedz
@xaro: argument z rodzicami najbardziej mnie #!$%@?ł. Powiedział to gość, który nadal przychodzi do nich mieszkać zimą bo na RODzie mu za zimno albo robić live bo na działce słaby internet xD
  • Odpowiedz
@CybantZPasji: po tym jak Janek poblokował nasze komentarze też weszliśmy na wykop; żeby poszukać prawdy - co się stało z Jankiem. Dokładnie tak, poszukać prawdy. Jest tu mnóstwo zachowanych jego wypowiedzi, screenów.
Najlepsze w tym co zrobił Adi to puścił fragment usuniętego przez Janka live. Perełka, dzięki.
  • Odpowiedz
@JaTosia: były też fragmenty live tutaj na wykopie gdzie mówił, że korsira nie szanuje, a z dwa dni później wchodził mu w dupę w komentarzach pod filmami tylko trzeba się sporo cofnąć. No chyba, że autor posta je usunął ale było to na bank bo sam Korsir też to komentował
  • Odpowiedz
Mnie to ostro ciekawi jak ten rudy geyanek tłumaczy wszystko #zwrotnaskarb. Czy on płacze mu w ramionach że jest taki biedny,źle traktowany i oceniany że myśli o linie i drzewie. A Łukasz, u którego Yanek wyrobił poczucie wdzieczności (w sumie nie wiem za co, bo czego on go nauczył jak sam nie potrafi tych filmów robić) jest trochę biedny z tego wszystkiego. Wydaje się, że Łuko jest naprawdę grzeczny i dobrze
  • Odpowiedz