Wpis z mikrobloga

Rozkminiłem to uniwersum chyba, jest dwóch szefów, jeden na fotce w okularach, którzy walą po nosie na potęgę i n----------ą biczem meneli, menelom dają minimalne dawki amfy i a-----l, żeby nie przysypiali. Dodatkowo co jakiś czas wpada laseczka, nienajgorszy ale bez zębów. Kiedy ktoś umrze? Myślę, że niedługo. Czemu tego nie banują? Nie mam k---a pojęcia xD #famemma #patostreamy #danielmagical #primemma
Jamniki2 - Rozkminiłem to uniwersum chyba, jest dwóch szefów, jeden na fotce w okular...

źródło: Obraz 16.04.2024, godz. 20.19

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: to był już dawno wałkowany temat na wypoku, dużo osób na początku myślało, że to ruskie więc nawet powstał tag #patoruski ogólnie to już 2-3 aktorów nie żyje więc "zatrudniają" nowych, na samym początku było dosyć ciekawie ale potem większość transmisji to było oglądanie jak typ o-------a surowe kartoszki.. YouTube tego nie banuje bo nie ma zgłoszeń a algorytmy wyłapują na maks ograniczenie wiekowe. Jak w Polsce
  • Odpowiedz
@Jamniki2: ten w okularach co pisałeś i ten łysy chudy to pachołki giga szefa grubasa pilnują tych czterech jak mają jakieś zadania do wykonania cel wypełniony zadanie musi być wykonane bo tam u nich cofają 51.50 rubli
  • Odpowiedz