Wpis z mikrobloga

  • 154
@mroz3 @Liryczne_MMA niszczenie mienia na propsie, a teraz ci sami Wrocławianie zapłacą za czyszczenie lub wymianę + dalej będą sponsorować sztukę w tym miejscu

Zawsze mieliście łeb do interesów xD
  • Odpowiedz
@red7000 Niby tak, ale pomijając to co ta wystawa sobą oferowała to osobiście uważam, ze sztuka nowoczesna powinna być wystawiana w galeriach a nie na ulicach. Może ktoś następnym razem pomyśli. Jak tak czytałem co autorzy mieli na myśli to równie dobrze mogli by wystawić zdjęcia stolców jako odniesienie do wciąż rosnącego konsumpcjonizmu. W końcu więcej jemu to więcej sramy
  • Odpowiedz
@mroz3 najpierw z moich podatków ktoś to gówno wywiesił a teraz będzie z moich podatków opłacane czyszczenie xD

W ogóle nie jest mi szkoda, że po polskim ładzie moje podatki idą do budżetu polskiego a nie lokalnego xD
  • Odpowiedz
@mroz3: super, zamiast to ogarnąć normalnie by w przyszłości nie pojawiały się takie reklamy w przestrzeni publicznej to jakiś troglodyta zamalował sprejem i wszyscy za to zapłacą bo to przestrzeń należąca do mieszkańców miasta. A mógł jeszcze szybę wybić i wyrwać plakat ze środka xD
  • Odpowiedz
@Viking-: W sztuce współczesnej masz snobów którzy uznają ten wandalizm za sukces bo ktoś w tym “dziele” znalazł coś emocjonującego bla bla bla…
Innymi słowy oburzenie społeczne jest odbierane za wielki sukces
  • Odpowiedz
@mroz3:
Wrocław zaledwie po dekadzie odkrył perpetuum mobile do trzepania kasy, którym była dla warszawskiej elity postępu tęcza.

Jeszcze zapłacicie za rekonstrukcję drugie 150 000 PLN.
  • Odpowiedz