Wpis z mikrobloga

Widzę, że zmienia się narracja konfotroli i od dwoch dni pisza, ze NATO nam nie pomoze i powinnismy sie zbroic.
Po pierwsze nam pomoze, co oczywiscie nie wyklucza, ze powinnismy miec silne wojsko, ktore wytrzyma zdecydowanie dluzej niz kilka dni, zanim nato rozpocznie rozklad jazdy. Natomiast przekalkulowali sobie w rosji, ze lepiej zeby Polska sklocila sie ze wszystkimi i bronila sie sama, niz byla szybko wsparta przez sasiadujace kraje (stad nagonka na np. Ukraine i Litwe).
Nawet Mentzen ma ostatnio podobny przekaz, mimo ze on ma zwykle wazniejsze zajecia, jak robienie dobrze pisowi i szczucie na KO.
Po drugie to ustalcie, kto wedlug was ma nas zaatakowac, bo przeciez chyba nie wasza kochana rosja?

#ukraina #rosja #wojna #bekazkonfederacji
  • 10
  • Odpowiedz
@robertkk: zapytaj się chłopie Anglika czy Niemca czy chce bronić własnego kraju, a co dopiero umierać za kolonialną Polskę, konfederacja to realiści, wasze lewackie umysły funkcjonują zupełnie w innym trybie, dlatego nigdy tego nie zrozumiecie, bo biologicznie tacy się urodzili się, niezdolni do tego.
  • Odpowiedz
@robertkk: ale po czym stwierdzasz że konfa kocha Rosję? To ja mogę stwierdzić że niemieckie partie rządzące w Niemczech jak SPD jeszcze bardziej kochają Rosję bo mają bardziej pragmatyczne podejście do wojny. W takim wypadku ty chcesz zawierzyć przyszłość Polski sojusznikowi z NATO takiemu jak Niemcy. Nie widzę logiki w twoim rozumowaniu.
  • Odpowiedz
@robertkk: Dzisiaj mają taką narrację, potem będą mieli inną. Strategia którą skopiowali od swojej ukochanej matuszki. Po pierwsze ich przeciwnicy marnują czas na takie pytania a po drugi cokolwiek się nie stanie to powiedzą, że w którymś momencie mieli rację.
  • Odpowiedz
  • 0
To ja mogę stwierdzić że niemieckie partie rządzące w Niemczech jak SPD jeszcze bardziej kochają Rosję


@rafal4432: bo kochaja, maja tam nawet rosyjska agenture. Oprocz potwierdzonych przypadkow przez Czechy jest tam duzo wiecej. Zreszta to nie jest dziwne bo najbogatszy i wplywowy kraj europy
  • Odpowiedz