Wpis z mikrobloga

Pragnę zauważyć, że kredyt 0% którego twarzą został Hetman, to sprawa całej platformy i koalicji rządzącej. Bez zgody Tuska nic by nie było, a nasz ministrek miałby gówno do gadania. Więc jak już podejmujecie ten temat, to adresujcie odpowiednio swoją krytykę, bo Hetman to tylko losowy wybrany ochotnik, który ma zebrać na sobie cały płynący w tę stronę hejt.

#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt0procent #koalicjadeweloperska #platformaobywatelska #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • 73
@Niebadzsmokiem widać że Hetman gówno wie w sprawie i powtarza tylko to co mu ktoś powiedział, chociaż tutaj akurat nie powiedziałbym że to sprawa platformy bo ustawa jest praktycznie identyczna z bk2 i opracowali ją ci sami ludzie
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: ale ja nie jestem zdziwiony. Ja mam bekę, bo po się śmieje z kaczyńskiego, pis z tuska, a tak naprawdę obie grupy ciągną druta swojemu liderowi z p0łykiem i się cieszą. w przypadku jarka tylko faceci, bo to g3j.
  • Odpowiedz
tutaj akurat nie powiedziałbym że to sprawa platformy bo ustawa jest praktycznie identyczna z bk2 i opracowali ją ci sami ludzie


@gnt_1: czyli dalej rządzą nami Pisowcy. Teraz przebrani za Tuska :)))
  • Odpowiedz
Bez zgody Tuska nic by nie było


@Niebadzsmokiem: Tusk tak robi od 20 lat. Wystawia słupów do odstrzału. A wykopki go czczą. Są targetem jego propagandy, bo ta jest wymierzona w jednostki niezbyt lotne ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@nikifor

>tutaj akurat nie powiedziałbym że to sprawa platformy bo ustawa jest praktycznie identyczna z bk2 i opracowali ją ci sami ludzie


@gnt_1: czyli dalej rządzą nami Pisowcy. Teraz przebrani za Tuska :)))

Prędzej lobbyści którzy malują się na barwy obecnej władzy, ale to oni za kulisami sterują
  • Odpowiedz