Wpis z mikrobloga

#iracing
1.Jak sprawdzic sam czas do kwalifikacji? Po dolaczeniu z lobby pokazuje 30 min practice i po czasie pokazanym w lobby do wyscigu nagle zmienia.

2.Jak wlaczyc zielony pasek pokazujacy +- na odcinku ?

3.Jak wlaczyc liste kierowcow z ratingiem obok? Mam tylko imiona i nazwiska

4. Dlaczego za wjazd przeciwnika w moj tyl jest kara? Podczas jednego kolka: zahaczylem o typa i dostalem 0x za kolejnym zakretem obrocilo samochod komus samochod potem od razu ruszyl w poprzek drogi przecinajac mi tor dostalem 4x, zostalo uszkodzone kolo, przy zjezdzie do pitdtopu wjechal mi ktos w tyl i dostalem kolejne 4x…jak tego mozna uniknac ?
  • 6
  • Odpowiedz
1. Masz w menu godzinę rozpoczęcia wyścigu i o tej godzinie przechodzisz z serwerów treningowych na wyścig. Podczas treningu nie masz podglądu kiedy zaczyna się wyścig.
2. Tab
3. W domyślnym iracingu chyba tego nie ma, do tego musisz ściągnąć racelab gdzie masz masę widgetow, możesz sobie dowolnie ustawiać co chcesz widzieć, generalnie polecam
4. Kary w iR za kontakt dostajesz niezależnie czy ty jesteś winny czy nie. Logika jest taka że
  • Odpowiedz
  • 0
@joybubbles Jeszcze jedno mam pytanie. Ilosc wyscigow ktore sa stawiane przez serwer i mozna w nie grac od czego zalezy? Jesli zalezy? Czy mozna grac ranki co ca 20min?
  • Odpowiedz
@Zulf masz info ze jesteś zarejestrowany - race session: x registered. Wyścig zaczyna się o godzinie z menu, zostaniesz automatycznie przeniesiony na serwer wyścigowy albo będziesz przycisk Race.

Możesz brać udział w ilu chcesz wyścigach, na tym polega iracing. W klasie rookie maszz je co godzinę.

Powodzenia!
  • Odpowiedz
  • 0
@joybubbles Dzieki wielkie !

Czas z zielonego paska jest liczony od „zyciowki” na danym torze, czy jaki jest punkt odniesienia?

Oraz od ktorej licencji ludzie w miare ogarniaja tj. brak 5 poza torem na pierwszym zakrecie i wszyscy na raz potem laduja sie na tor…

Dzieki wielkie za pomoc raz jeszcze
  • Odpowiedz
@Zulf na zielonym pasku masz kilka możliwości pokazywania 'delty' od życiówki ogólnej, najlepszym okazeniu w sesji, najlepsze sektory, możesz sobie nawet wgrać do porównania kogoś innego okrążenie. Opcje przełączasz naciskając tab, masz w lewym dolnym rogu info co masz włączone.

A co do licencji to generalnie im wyższa tym lepsze ściganie, ale zależy to też serii, ratingu, długości wyscigu (w dłuższych 45min+ jest spokojniej). Ale i w f1 masz czasem kraksy na
  • Odpowiedz