Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, jest u nas we #wroclaw jakiś duży sklep meblowy poza sieciówkami w stylu Agata i BRW na Bielanach? Nie chodzi mi o showing roomy z meblami za 20k jak Domar.

Szukam narożnika do 4kzł, byłem w weekend na Bielanach ale nic mi nie wpadło w oko. Gdzie jeszcze warto zajrzeć?

#meble
  • 15
  • Odpowiedz
@Malchos: W tej cenie na świebodzkim Ci zrobią narożnik jaki chcesz. Idź w niedzielę, znajdź meblarzy i oni Ci coś zaproponują, w kolorze i materiale jaki chcesz (oczekiwanie około 4 tygodnie) Mam ze świebodzkiego kanapę od 5 lat i jest w bardzo dobrym stanie, podobnie stół kuchenny i krzesła.
  • Odpowiedz
  • 0
@orzeszkiziemne: no właśnie widziałem w starych wpisach, że ludzie mocno polecali ten Świebodzki, muszę tam uderzyć w niedzielę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Masz może kogoś tam do polecenia konkretnego?
  • Odpowiedz
@Malchos: jaki duży ten narożnik? Moi znajomi, już na Świebodzkim nie stoją i przenieśli się w całości na marketpalce i tez robią bardzo dobre jakościowo. Na pw podrzucam ich profil na fb tam mają wszystko co robią.
  • Odpowiedz
ludzie mocno polecali ten Świebodzki


@Malchos: Prawda jest taka, że nie licząc salonów stricte meblowych reszta robi na zleceniach. Więc płacisz tam za stolarza + marża sklepu. A na Świebodzkim tylko za stolarza. Tylko trzeba podejść z rozsądkiem, bo cwaniaków i naciągaczy tez nie brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@orzeszkiziemne: @Escalade dzięki za polecenie Świebodzkiego, jestem wstępnie dogadany z jednym gościem stamtąd na projekt.

Pytanie mam tylko w kwestii gwarancji - jest tam coś takiego? Gość z którym jestem w kontakcie trochę kluczy w stylu "jak trzeba będzie to przyjedziemy" ale okresu żadnego nie chce podać.
Można tam liczyć na gwarancję na określony czas czy tam tego nie ma?
  • Odpowiedz
@Malchos: Do bramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A poważnie to trochę loteria, bo zawsze jest trochę kombinatorów. Generalnie jak nie jest partaczem to przy odbiorze też nie powinien mieć problemów ze sprawdzaniem co zrobił.
  • Odpowiedz