Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to? To chyba nie jest dobrze płatne zajęcie chyba że czegoś nie wiem. Im się to podoba? Sam się bawiłem śmieciarką jak byłem dzieckiem bo to ciekawy pojazd ale bez przesady xD jako ciekawostkę dodam że jedyny przypadek z mojego otoczenia tego zawodu to typ co zaczął tam pracować po tym jak wyszedł z monaru i to ciekawe w kontekście metod "terapeutycznych" które się tam stosuje

#pracbaza #smieciarka
KarnetNaGlony - Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu ...

źródło: temp_file4808704554712419120

Pobierz
  • 113
@KarnetNaGlony nie wiem jak w poslce ale w Szwajcarii śmieciarz zarabia całkiem dobrze, 80-100k chf rocznie to całkiem sporo.
I keszce się ich uważa za bardzo ważnych pracowników, a żeby się tam załapać to trzeba mieć niezłe plecy.
Raz się spieszyłem do pracy i nie powiedziałem takiemu pod blokiem dzień dobry to mnie #!$%@?ł od chamow i prostaków xD

Wie viel verdienen Müllmänner Schweiz?

Einsteiger ohne Berufserfahrung können mit einem Jahresgehalt von
@KarnetNaGlony: krótki czas pracy, nie wymaga żadnej wiedzy, wracasz do domu i nie musisz zupełnie myśleć nad niczym związanym z pracą, Twoja robota jest bardzo pożyteczna społecznie, nie musisz się użerać z klientami czy interesantami. Fakt, ma swoje wady, główna to kontakt z nieczystościami, które nie pachną najprzyjemniej, ale ogólnie praca jak każda inna z takiego pułapu zawodów, do których nie potrzeba specjalistycznej wiedzy. Kasjer, sprzątacz, magazynier, robotnik budowlany niskiego szczebla
@shitman6 to zależy. Jak mieszkałam w małym mieście, to oni zajmowali się wywozem odpadów, ogarniali miejską zieleń i jeszcze byli grabarzami na cmentarzu komunalnym. Teraz mieszkam w wojewódzkim i na moim osiedlu zbierają smieci późnym wieczorem, czasem po 22, więc te poranne godziny pracy, co ktoś napisał, to mit.