Wpis z mikrobloga

#hotelparadise no niby historia Bartka mialaby człowieka ruszyć ale mnie osobiście nie poruszyła. No takie życie typie. Akurat Ciebie to mi nie jest szkoda przez to jaki jesteś wobec innych ludzi. Rozumiem, że można mieć coś nie przepracowane ale nie trzeba przez to aż tak gnoić niewinnych osób.
  • 12
  • Odpowiedz
@rycerznakoniu: ja mam w sobie więcej empatii i przykro się tego słuchało. Koleś nie miał skąd wynieść wzorców ; matka lekko nie miała a on był pewnie pozostawiony sam sobie. Absolutnie go nie bronię, bo przede wszystkim powinien to wszystko przepracować zamiast pchać się do tv, ale patrzę na niego już trochę inaczej
  • Odpowiedz
@bas_sko: toksyk, z którym miałam do czynienia w przeszłości też miał takie "trudne dzieciństwo", brak zainteresowania ze strony ojca etc. więc widze w tym jakąś zależność no ale nadal, dopóki ktoś uważa, że wszystkie relacje mu się sypią nie z jego winy i nigdy nie widzi swoich błędów to nawet sam sobie pomóc nie może i nie może nic przepracować
  • Odpowiedz
@bas_sko na pewno wiele to wyjaśnia, ale to było chyba wiadome od początku, że miał jakieś problemy w przeszłości widząc po tym jak się zachowuje. Ja też wiele zachowań jestem w stanie zrozumieć i oczywiście w pewnych aspektach mi go szkoda, ale w momencie jak zaczyna krzywdzić innych i to na taką skalę, ciężko mi na niego spojrzeć jak na kogoś, komu należy przede wszystkim współczuć. To jest jednak już dorosły człowiek
  • Odpowiedz
@bas_sko ja już Bartka nie bronię, bo nie widzę sensu prowadzenia wojny z “psychologiczną częścią wykopu”. Osobiście mi go szkoda. Zastanawiam się tylko czemu ludzie mogą mieć empatię do skrzydzwonych kobiet, ale do mężczyzn już nie bardzo. Może dla odmiany niech ktoś napisze że szanuję Bartka za dyscyplinę i, że coś chce w życiu osiągnąć. Bywa. Ja skrzywdzonych ludzi spotykam codziennie i też nie potrafią skorzystać z pomocy. Różni ludzie, w różnym
  • Odpowiedz
@FCSTULEJ: oo jesteś misiu kolorowy ʕʔ Ale ja też go nie bronię, w żadnym moim komentarzu nic takiego nie napisałam. Po prostu po wczorajszym odcinku mam na to szerszą perspektywę i inne spostrzeżenia. Tylko ta typiara się putla uj wie dlaczego xd
  • Odpowiedz