Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer Kolejny raz 🙃 Wiesz, jak od siebie szybko potrafi uzależnić toksyk? A jak trudno się od niego uwolnić? Bo już serio to się robi żałosne, że to się tłumaczy od Dominiki, a wy w pętli xD
  • Odpowiedz
@eliza-koper Może nie tyle charakteru, co silnej psychiki. Pisałam już przy Luizie, byłam w związku z takim Bartkiem. To serio nie jest proste się uwolnić od takiego człowieka. Mocno uzależniają od siebie….
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer Bartek jest typowym toksykiem. Swoim zachowaniem szybko otacza, uzależnia od siebie, swojej miłości. Sprawia, że początkuje czuję się najważniejsza, a jak coś stanie się złego - jak gowno. Niżej pisałam resztę. Byłam w takiej relacji, więc niestety wiem, o czy mówię. A pisanie „że dostanie to, na co zasługuje” cóż. Myślenie czasami boli 👀
  • Odpowiedz
@amanda12: jak byłaś to miej pretensje do siebie (błędy młodości), ja od razu konfrontuję się z takimi ludźmi. Jak masz kogoś takiego na swojej drodze to trzeba go #!$%@?ć, co w tym przypadku oznacza iść przed siebie i robić swoje. Mnie tam takie Bartki czy Rochy koło uja latają xD a Ola nie jest taka zła (jak gadamy o toksykach w hotelu)i to nie ten kaliber co #!$%@?, już gorsza jest
  • Odpowiedz
@eliza-koper: no właśnie jedyna relacja która przetrwała po tych hotelach to chyba kriss i marrieta i to też się rozleciało. Może za dużo im tam dają alkoholu bo sam już nie wiem co oni mają w głowie ¯\(ツ)/¯ jedynie Michał się nie napala, bo widzi, że nie ma na co.
  • Odpowiedz