Wpis z mikrobloga

Tl:dr weselne makijaże w polsce to totalne gówno

Znajoma z haj skula właśnie wrzuciła fotki z sesji makijażowej a dokładniej z makijażu weselnego i wiecie co wam powiem? Że to jest totalny dramat, +10 lat i z ładnej szarej myszki zrobiła się grażyna. #rozowepaski dlaczego wy to sobie robicie? Wydajecie tonę kasy na tapetę która was tylko szpeci i jak każda szpachla wpływa na waszą skóre. I nie mówcie że to dla siebie, dla swojego komfortu, czy żeby ładnie wyglądać,bo ładniej wyglądacie bez tapety, na pewno tona chemii na ryju jest komfortowa i latacie w niej po domu i dla siebie serio? Ta jasne XD

#logikarozowychpaskow #wesele #takaprawda #makijaz
  • 7
  • Odpowiedz
@Wanzey Mi kiedyś jedna laska wyjaśniła (jak wprost jej powiedziałem, że ten makijaż jest okropny, ciężki i ją postarza), że one to robią niby pod zdjęcia i tak lepiej wychodzi w mocnym świetle xD

Tak samo z fryzurami na wesela czy studniówki. Prosta się krwci, kręcona prostuje, blondyna robi nanczadjo, a czarna na rudo. 10 razy lepiej wyglądają na co dzień "po cywilu", a na imprezy potrafią sobie zrobić jakieś paskudne upięcia
  • Odpowiedz
@Wanzey: chyba juz malo kto takie makijaże ciężkie nosi, wydaje mi się, że to teraz taka wsiowa moda, nie obrażając dziewczyn ze wsi, ale tak mi się trochę kojarzy xd
  • Odpowiedz