Wpis z mikrobloga

Chciałem iść do kina na Dune 2, u mnie w kinie mają specjalną salę Dream z rozkładanym fotelami i Atmosem. Tylko problem w tym że mam stare buty, które śmierdzą, czasami je czuję jak siedzę na ławce. Nowych nie potrafię kupić od 3 lat, a mam tylko jedną parę. To się nazywa prawdziwe #!$%@?.
#przegryw #przegrywpo30tce
  • 8
  • Odpowiedz
@dziobnij2: ja nie rozumiem, w czym Ty masz problem. Bierzesz linijkę, lub miarkę, i mierzysz całkowita długość stopy w cm, od końca palucha, do pięty. Następnie w internecie sprawdzasz, ile cm -jaki to rozmiar. Przykładowo długość stopy 24,5 cm, to chyba rozmiar 38. I szukasz sobie w dowolnym sklepie obuwniczym, w internecie, buty w Twoim rozmiarze,i zamawiasz. Jeśli buty okażą się niewygodne, to masz 14 dni na zwrot, aby odzyskać pieniądze.
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: gowno,
Jak ma się nieforemne ciało przegrywa to nic się nie kupi, a tym bardziej przez internet, to jest dla normictwa z symetrycznym ciałem

Istnieje też coś takiego jak płaskostopie, że but jest albo za wąski lub za długi w zależności od rozmiaru.

Też przez to nigdy nie mogłem dobrać sobie butów + co chwilę muszę je ponownie sznurować na mieście, bo po kilku minutach od nałożenia robią się luźniejsze
  • Odpowiedz
@Barachloop: istnieją odpowiednie wkładki. Nawet są buty dla ludzi z 6palcami. Moja ciotka ma rozmiar 45buta gdzie damska rozmiarowka kończy się na 41. Nawet są ludzie którzy mają 3 stopy i nadal są w stanie kupić sobie buty.

Ale wierzę, że znajdziesz wiele wymówek czemu to jest całkowicie niemożliwe. Tak samo niemożliwe jak wypranie śmierdzącymi butów żeby je odsmrodzic.
  • Odpowiedz