Wpis z mikrobloga

Warto zagrać w Fallout 76? Nigdy nie próbowałem, a na premierę był straszny hejt, bo była masa bugów. Da radę to "przejść" czyli wykonuję jakieś główne zadania fabularne? Polecacie zagranie z jakimś znajomym w duecie czy raczej solo?
#fallout76 #fallout #gry
  • 6
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Ja też ostatnio próbowałem, ale miałem wrażenie że to nie dość że wywala zużycie gpu tak że wyje pod niebosy bo optymalizacja jest tragiczna, to sam silnik nie wyrabia i co chwilę miałem wrażenie że jakieś bugi. Chyba po godzinie odpuściłem szczerze mówiąc.
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: fo76 to taki fo4 tylko online i na innej mapie, więc jak przeszedłeś kilka razy fo4 wzdłuż i wszerz to raczej nie będziesz miał ochoty grać w to samo w fo76. takie mam odczucie, sam próbowałem zacząć grać ale jakoś nie mogłem się przekonać. i chyba nie ma modów, skoro jest online, w moim przypadku odrzuca mnie to trochę.
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: powiem Ci tak: w F4 mam 142h w F76 58h i jeśli miałbym ochotę wracać z okazji serialu na amazonie to wróciłbym do czwórki (na modach of kors)
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: Błędy zostały już dawno ponaprawiane i gra jest w dobrym stanie, dodali dużo zawartości od premiery też. Ja bardziej jestem graczem multi niż fanem Fallouta i bawiłem się dobrze, dobrze ponad kilkadziesiat godzin przegrane. Gra kosztuje grosze ja tą chwilę więc co szkodzi spróbować
  • Odpowiedz