Wpis z mikrobloga

W Wietnamie przez kilka miesięcy trwa pora deszczowa. Tutaj zbiegła się z remontem ulicy i studzienki nie były w stanie odbierać wody.
W rezultacie, niżej położona ulica została w większości zalana. Położone tam biznesy musiały się pozamykać, część skuterów nie dawała rady przejechać, dzieci bawiły się w "nowej rzece" :)

Zamieszczam takie ciekawostki w formie krótkich filmików pod tagiem #adrianztunelivietkongu.

#azja #wietnam #ciekawostki #ciekawostkizewschodu

A może ktoś nawet zaszaleje i zasubskrybuje mój mikry kanał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtube.com/@AdrianZTuneliVietkongu
AdrianZTuneliVietkongu - W Wietnamie przez kilka miesięcy trwa pora deszczowa. Tutaj ...
  • 3
  • Odpowiedz
@AdrianZTuneliVietkongu: brzmi lepiej ale to nie znaczy, że dla mnie dobrze.
Nie wiem czy nie byłoby bardziej naturalnie, gdybyś nagrywał dźwięk podczas kręcenia lub nagrywał głos osobno ale nie wygłuszał gwaru tła filmu.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Bo to jest coś za coś. Jak gadam podczas kręcenia, to później muszę wyciąć całą ścieżkę, jeśli chcę dołożyć głos dograny w studiu, bo bo nie mogę gadać na dwa głosy. Ale jeśli nakręcę bez komentowania, to mogę spokojnie zostawić gwar i tylko trochę go wyciszyć. W tym wypadku niestety komentowałem na żywo. W dodatku nie na temat, bo to jest wycinek z długiego nagrania, żeby zrobić shorta. Więc
  • Odpowiedz