Wpis z mikrobloga

Natchniony wieloma dyskusjami na tagu #alkoholizm ,oraz doswiadczeniami zyciowymi postanowiłem napisac taki szybki tekst o piciu #alkoholu , do aranżu i zaśpiewania uzyłem sztucznej inteligencji.Tekst głównie nawiozuje do mojej rodzinnej wioski gdzie wielu przepija swoje życia ale myślę ze jest dosyć uniwersalny , wyszlo calkiem smiesznie pozdrowki dla wszystkich

https://youtu.be/MsjLBdtxFHM?si=0TwqXN67YWsRfcny

#alkoholizm #tworczoscwlasna #muzyka #bieszczady #heheszki #memy #eftef #sztucznainteligencja #ai
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Hugmii: jak się mówi i dyskutuje na poważnie to nie dociera , wiec co mi pozostało 🤷? Tobie kolego chce tylko przekazac , zebys nie marnowal swojego zycia bo jesteś jeszcze mlody (widzialem jakis twoj wpis ze masz z 20 lat ) i ten problem zacznie cie przytłaczać z biegiem czasu. Po ilus latach takiego stylu , w koncu postanowisz rzucic i się okaze ze juz nie potrafisz . Ja ta
  • Odpowiedz
  • 0
@Hugmii: nikogo nie nawracam , kazdy i tak zrobi w koncu zrobi to co chce . Jednak warto mowic o tym problemie zeby ludzie czasem pomyśleli z drugiej strony. To nie problemy dzisiejszych czasów , polski naród jest rozpijany od setek lat , trwa to tak długo ze wysysamy to z mlekiem matki i traktujemy jako coś normalnego, a prawda jest totalnie odwrotna. Alkohol to trucizna na pierwszym miejscu na świecie
  • Odpowiedz