Wpis z mikrobloga

  • 33
@ewataewa ja napiszę wprost. Większość babek pachnie okropnie. Za mocno, za słodko, zbyt pudrowo. To "uwodzenie" zapachami działa chyba tylko na Was, gdy jedna drugiej powie, że ładnie pachnie.
  • Odpowiedz
  • 0
To "uwodzenie" zapachami działa chyba tylko na Was,


@Nemesh: ja takich nie lubię, bo mnie zaraz głowa boli XD
I może zamiast 'uwodzicielskie' powinnam była napisać 'słodkie' (?)
  • Odpowiedz
  • 1
@ewataewa: ciekawe te wyniki, biorąc pod uwagę, że bestselerami, chętnie wybieranymi prze Panów na prezent są raczej słodziaki w stylu la vie/si/opium :)
PS. eee, to ze swoją (mało wyszukaną raczej) dyszką mam szansę u Perfumirków (jakby mnie mój rzucił XD tfu tfu ( _))
ewataewa - @ewataewa: ciekawe te wyniki, biorąc pod uwagę, że bestselerami, chętnie w...

źródło: mojemoje

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nemesh z moich obserwacji jako człowieka gardzącego perfuami (używam okazjonalnie w minimalnych ilościach szarego robota z pako rabane) śmiem twierdzić że 90% osób psikających się perfumami śmierdzi i nie mają wyczucia ilości, zapachu i smaku.
  • Odpowiedz
@ewataewa: Mnie ciężkie zapachy u kobiet odrzucają, czasem coś słodszego mi się spodoba pod warunkiem jak jest to subtelne i jest chłodno. Chanel chance eau fraiche, tak moim zdaniem powinna pachnąć kobieta.
  • Odpowiedz