Wpis z mikrobloga

Dżizas Mirki, taki #rzal mi dupę ściska, że aż łzy się cisną.

Bolą mnie stawy czy siedzę, czy stoję, czy leżę, a jak się poruszam to oczywiście jest gorzej. Pan LeczyćLeczyć odradził mi wykonywanie gwałtownych, zrywnych ruchów.


Tak mnie to #!$%@?, że omija mnie taka zabawa, że nawet sobie nie wyobrażacie.

Możecie pomyśleć, że raz nie zaszkodzi, tylko nadal pamiętam jak skończyło się wyjście na siłownię na wf w #studbaza - po udawaniu, że ćwiczę trzy dni leżałam jak w grypie...Takiej ceny płacić nie chcę.

Wyprostowane kończyny - żle, zgięte za bardzo(czyli bardziej niż 90 stopni) też źle.


O słoikach nie wspomnę- te szklane #!$%@? chcą mi rękę w barku #!$%@?ć jak próbuję je odkręcić.


Siostra moja ma reumatoidalne zapalenie stawów, moje wyniki wyszły takie sobie i mogą na to wskazywać.

Dostałam leki, które w nazwie mają


po których moja kupa wcale nie przypomina tych z reklam Pedigree bez względu na to co zjem. A żebym nie miała za przyjemnie to jeszcze ząb mądrości postanowił wyjść na powierzchnię..

Pocieszcie mnie Mirki jakoś, bo to jest przykre co tu się #!$%@? :(

#gorzkiezale #stawy ##!$%@? #pocieszciemnie
  • 9
@MuchaKasia: cóż przede wszystkim po wydobrzeniu, chyba będziesz musiała się zacząć powoli ruszać, rozciągać, żeby wzmocnić mięśnie wokół stawów, poza tym do jedzenia dużo galaretek, żelatyny, gęstych zup na kościach
@MuchaKasia: pocieszam! Szukaj alternatywnych metod leczenia, tzn. nie chodzi mi o czary-mary, ale np. odpowiednia dieta, poczytaj dużo o tym bo np. jakieś tam żarcie może powodować zaostrzenie problemów. Oczywiście jednocześnie z normalnym leczeniem. Będzie dobrze! Tylko nie siedzi i nie myśl o tym całymi dniami!
@plazma: postawię na basen, odciąży stawy trochę. No i jeśli dostanę sterydy (oby nie), będę musiała się starać nie wyhodować brzucha.

@pepoon: już wiem, że muszę ograniczyć mięso i białko ogólnie. Poza tym jestem wielką fanką galaretek ;)