Wpis z mikrobloga

@zajelisciewszystkieloginy
Ciekawe jest ze chcesz przeznaczyć kasę na reklamę posiadania dziecka niż na poprawę warunków dla tego dziecka.

Widać, że czeka nasz #!$%@? demograficzne bo społeczeństwo nie ma pojęcia dlaczego ludzie nie chcą mieć dzieci.
#!$%@?, dziecko to nie nowy ajfon ktorego się kupuje pod wpływem debila z internetów

słyszymy, że ciąża to pewne zagrożenie życia albo kalectwo do konca zycia xD


@dzkeson co powiesz na "zabawę". Losujesz liczbę od 1 do
  • Odpowiedz
@ipkis123: A Ty z Afryki piszesz, że narzekasz na warunki do życia? Polska to topowy kraj aktualnie do życia na Ziemi. Pewnie mało zwiedziłeś i widziałeś skoro myślisz, że Polsce nie ma warunków. Chciałbyś 2000 plus żeby nie bać się rodziny zakładać? Każda ogarnięta para, gdzie dwie osoby pracują, lub mają własne firmy mogą zakładać rodzine, no chyba że chcesz mieszkać na Złotej 44 w Warszawie to może być trudniej.
  • Odpowiedz
@ipkis123:

co powiesz na "zabawę". Losujesz liczbę od 1 do 1000 i jak wylosujesz 7 to upierałam Ci rękę i nogę. Jak inna to dostajesz 1000zl?


Na całe szczęście kobiety nie muszą się bawić w takie losowania, bo przecież aborcja jest dozwolona w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia. Dziękuję dobranoc
  • Odpowiedz
@dzkeson: a w przypadku wady letalnej też?? Więc to ja dziękuję i dobranoc. PiS naruszył kompromis aborcyjny i wajcha ideologiczna która przestawili, wali ich prosto w ryja. I bardzo dobrze.
  • Odpowiedz
@Wasky: Ale kolego drogi, pełna zgoda tutaj z Tobą. Jestem za powrotem do kompromisu. Pis naruszając kompromis aborcyjny palnal sobie w łeb i bardzo dobrze.
  • Odpowiedz