Wpis z mikrobloga

Hej Mirki co myślicie na ten temat. Zostawiłem auto jak zwykle na publicznym parkingu bo na podwórku zazwyczaj nie ma juz miejsca jak wracam. Dzisiaj podchodze do auta a tam w zamku ułamany kawałek kluczyka (tej samej marki) Mówie o #!$%@?. wystawał na jakies 2-3mm. ułałmany grot ma tylko z 18mm a po zamku nie widać większych prób zdobycia go co na pewno wystapiłoby gdyby ktoś uzył siły potrzebnej do złamania nie wkładając kluczyka do końca. Co o tym myślicie? Jakaś powazna próba włamu i lepiej tam nie parkować czy jakaś marna prowokacja? W okolicy pełno mieszka żuli i dresów prawdziwy przekrój menelstwa :/ a i tam czasami brakuje miejsc parkingowych. Zastanawia mnie jak ktoś złamał tylko tyle grota a nie całość i problem miałbym jakby ta końcówka została wepchnieta dalej :/ #!$%@? wszędzie złodzieje Dodam że jedyne co mogło kusić potencjalnego włamywacza to naklejki serwisu it, ze niby cos moge miec w bagazniku #whocares #motoryzacja #auto
  • 13
@Wight: tak różowo to to nie jest :D pracując dla januszy "ile i dlaczego tak drogo" :D @yorar: Niby nic nie trzymam wartościowego wszystko zabieram ze sobą, radio też jest fabryczne ale szkoda by mi było wywalac kase na nowy zamek albo szybe bo jakiemuś menelowi brakuje do piwa :D
@takelbery: Nawet wpierdzielić 50 na ślusarz przez jakiegoś matoła jest szkoda. Na pocieszenie mam coolstory: Mój rozowypasek mieszkał kiedyś w okolicy gdzie pełno meneli i złodziei. Raz zostawiłem na kilkanaście godzin samochód z opuszczoną szybą. Na szczęście ani nikt nie nas... do środka ani radyjko nie wyparowało.
@anonim1133: różni się trochę, ale to nie zmienia faktu ze ktoś myślał że będzie pasować. Dalej zastanawia mnie fakt jak można ułamać taki klucz w taki sposób i śmierdzi mi to prowokacją żebym zwolnił miejsce :D
@integra: własnie to jest stare auto :D specjalnie takie kupiłem do pracy bo jest mega wygodne, tanie w utrzymaniu i nie zwraca na siebie uwagi. Kiedyś koleżance #!$%@? szyby w maluchu bo zostawiła zupke chińską :/