Wpis z mikrobloga

po co 'robic' żeby zaraz usunąć

Nikt nie robi dziecka, żeby je usuwać


@FreeFromMuslim masz tutaj odpowiedź na swoje pytanie. Dalej masz rozwinięcie:

Życie pisze różne scenariusze. Nie chcesz, nie usuwaj. Masz jakieś swoje przekonania religijne to sobie miej. Ludzie mają cię w dupie i ty miej innych


Warto nauczyć się czytać przed rozpoczęciem dyskusji.
  • 0
@Ogau dzizas jaki ty jesteś ułomny, gdzie ja się tasuje pod buddę?
Nie potrafisz odpowiedzieć na zadane pytanie , próbujesz obrażać bo uważasz się za kogoś lepszego i brak ci argumentów. W 4 oczy nawet byś nie syknął nerdku.
@Gluptaki

@FreeFromMuslim: @LezliNilsen ta, temat zastępczy dopóki na was nie trafi. A później Ola Boga koniec świata. Dopóki dla pary ciążą może się kojarzyć z wyrokiem i dopóki pseudo katolicy będą traktować Polki jak inkubatory dopóty to będzie ważny temat.


Pewnie dzieciak jesteś skoro tak piszesz więc spokojnie ci wyjaśnię.

1. Niezależnie od tego śmiesznego wyroku neo trybunału pisowskiego aborcje przeprowadzano jeśli zaszła taka konieczność. Mówimy cały czas o warunkach tego
@FreeFromMuslim: to mnie troche smieszy bo wychodzi na to ze w tym kraju ludzie wychodza na ulice gdy dzieje sie 1) cos dotyczacego aborcji 2) cos co ma kontrolowac nasze ruchy w internecie. ale trzeba przyznac ze feministki chociaz zorganizowac sie umieją, a my siedzimy na dupachz ja bawet nie wiem od jtorej strony taki temat tknac