Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: #!$%@? prawda, zdradza malo kto, jak juz to laski bo one maja taka opcje. Faceci zwykle trzymaja sie bab jak patola mopsu. Oczywiscie mowie o wiekszosci facetow a nie o facetach, ktorych wy uwazacie za facetow (te top 10%) :P
@szzzzzz akurat ten wynik pochodzi ze strony gdzie nie ma żadnego odnośnika do badań, a jakiś coach napisał sobie coś pod tezę.

Nie da się zrobić rzetelnej analizy i badań na ten temat, bo znaczna część osób starszego pokolenia jest poza zasięgiem takich badań i jedyny sposób aby do nich dotrzeć to tylko telefonicznie albo nawet w cztery oczy. Jeśli ankieta była przeprowadzana za pomocą Facebooka, to licho wie w jakie odklejone
@Borealny https://www.globalinvestigations.co.uk/private-investigator/infidelity-statistics-uk-infographic/

Sytuacja w UK, ale są odnośniki do źródeł. Ja tylko mówię, że ludzie często zdradzają, no tak niestety jest i wszędzie to przeczytamy (i też widzimy na własne oczy). Zdradzają i kobiety, i mężczyźni. Nie zależy mi na wykazaniu że jedna płeć robi to częściej niż druga.

Odnosząc się do starszych ludzi, jak myślisz, jak do nich docierają naukowcy chcący przeprowadzić badania?
Fałszywe zeznania w sądzie, no ok, ale to
Sytuacja w UK, ale są odnośniki do źródeł. Ja tylko mówię, że ludzie często zdradzają, no tak niestety jest i wszędzie to przeczytamy (i też widzimy na własne oczy). Zdradzają i kobiety, i mężczyźni. Nie zależy mi na wykazaniu że jedna płeć robi to częściej niż druga.


Podałaś link do agencji detektywistycznej, sprawy dotyczące zdrad są jednymi z najczęstszych tematów dochodzeń, nie dziwne więc że starają się zapuszczać niepewność w potencjalnych klientach