Wpis z mikrobloga

  • 0
@OsraneMajtyXD: "Odrzucona - Bank karty odbiorcy odrzucił Twoją transakcję. Spróbuj użyć karty innego banku" Czytałem już Peppera - jedna osoba spotkała się z podobnym problemem, ale mi się wydaje, że moja karta cały czas jest sprawna, chyba, że się mylę ;/ Nie pamiętam jak wcześniej wyglądał layout FUPSa na zakładce kart
  • Odpowiedz
@Hanslik jak masz tam widoczną kartę (w FUPS), to jedyne co mi przychodzi do głowy, to przekroczony limit miesięczny. To jedyna sytuacja, w której dostałem takie powiadomienie, odkąd korzystam z fupsa
  • Odpowiedz
  • 0
@korbuzz: Faktycznie - tak to chyba kiedyś wyglądało. Ehh, znów przechodzić te skomplikowane procedury ;/ Oby się udało dodać kartę do konta (,) Dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
@Hanslik wejdź sobie na jakieś plati market czy inne tego typu miejsce, znajdź ofertę z normalnym typem płatności, a reszta to już kwestia otrzymania zdjęcia i dodania karty do konta
  • Odpowiedz
  • 0
@korbuzz: @OsraneMajtyXD Wydaje się chłopaki, że sprawa jednak nie jest taka łatwa jakby się wydawało. Kupienie karty i jak i numeru tureckiego nie jest takie proste. Strona 5sim, której uprzednio używałem nie obsługuje już FUPSa, natomiast na 365sms.org nie da się tego zrobić z niewiadomej przyczyny. Jednym słowem jest kicha ;/
  • Odpowiedz
@Hanslik ale po co Ci numer, jak masz konto? Kupujesz kartę na plati, dostajesz jej zdjęcie i na dodajesz do konta. Nie musisz przecież drugiego konta zakładać, żeby kartę kupić czy tam dodać
  • Odpowiedz