Wpis z mikrobloga

chyba to jest ta ściana której nie przeskocze, kolejna już zresztą chaos w głowie #!$%@? adhd i nic nic nie osiągam nic nie robie, wypalam sie w #!$%@? kołchozie, 27 rok życia w którym nic ale to nic mi się nie udało, poza skończeniem obowiązkowej edukacji, zero relacji, przyjaźni, komputer, eskapizm w muzyke, cudzą muzyke, własna przytłacza tak samo jak mój umysł i jest nie do ogarnięcia i ubrania w niezbędne ramy, czy nagrania w końcu jej, każdy weekend to leżenie w lóżku, to wegetacja, i co z tego, że jest shitpost, że są memy, że są (obecnie to już nie) gry, czy moje życie ma byc zawsze #!$%@? eskapizmem? Pomijam intymne relacje, takowych zawsze unikałem jak ognia, więc wszelkie relacje były przymusowe, przypadkowe, poza internetem jestem nikim a i w internecie jestem prawie nikim, najgorzej jest, gdy wracasz z pracy, masz weekend i coś co kiedyś by znaczyło wolność od zobowiązania teraz jest takim pustym wrażeniem w środku, co dalej robić? Jakby sie popsuło grę i grało w tym stanie przejściowym zanim sie wczyta sejwa, tylko że tutaj już sejwa nie wczytam. Popsułem życie
#przegryw #niemoc #gehenna #psychologia
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@mariusz9922: ale ja nie chce być programistą ani nie mam do tego wystarczająco dobrych predyspozycji, nie stać mnie na inwestowanie w bycie średniawym programistą, a na dobrego jestem po prostu umysłowo wymęczony i wypalony
  • Odpowiedz
  • 0
@mariusz9922: ale ja nie mam nic w życiu w tym rzecz, a przez swój tryb życia zniszcze sobie zdrowie, po prostu #!$%@? marnuje swój potencjał robiąc małpią robote, robiąc ją lepiej jak inni i angażując sie lepiej jak inni tylko że nic z tego nie ma, na mnie nie działają rady typu zluzuj majty i #!$%@? miej, ja tak nie umiem, nie mam dostępu i nie chce brac srodków ktore sprawią
  • Odpowiedz
  • 0
@mariusz9922: mnie zastanawia co tacy ludzie jak ty mają z trollowania na takim tagu i po co to robić, jaka to jest rozrywka, miec jedną reakcje na milion postów prowokujacych (pomijajac takie #!$%@? jak ja co chapią każdego bajta po same kule)
  • Odpowiedz
  • 0
@mariusz9922: widocznie jestem zbyt dobrze zyjacy na przegrywa ale nadal za malo na normalnego czlowiwka. Wiec jestem smieciem dla tych i dla tych. SUPER JEST
  • Odpowiedz