Wpis z mikrobloga

Jak ja nie cierpie tych pijawek pośredników nieruchomości, ale niestety mieszkanie na wynajem które odpowiada mi praktycznie w 95% zostało wystawione przez pośrednika. Próbowałem się dogadać, od soboty ciągle mnie zwodzi, wymyśla jakieś bajeczki na poczekaniu, ciągle go nie ma w mieście (to po #!$%@? wystawiał?), albo nie ma dostępnych terminów na prezentacje. Bajeczki typu "no no dużo chętnych to juz pewnie w poniedziałek będzie wynajęte", potem wymyślił, że nie mógł się w ogóle do właścicieli dodzwonić, itp.

Miało się wynająć w poniedziałek/wtorek, a mamy środe - mieszkanie dalej wystawione, znowu dzwonie, próbuje się umówić - ma dzwonić w poniedziałek żeby się umawiać bo znowu go nie ma XD ja #!$%@?, jak on mnie #!$%@?. Mam wrażenie, że on w ogóle nie ogarnia życia, nie wie nic, nie ma czasu albo ciągle go nie ma żeby te mieszkanie pokazać, do tego ciągle utrudnia całą procedure i teraz najlepsze za taką genialną obsługę życzy sobie ~2000zł XD Jestem pewien, że jakby mieszkanie było wystawione przez właściciela to już dawno wszystko bym dogadał.

#nieruchomosci #gownowpis #wynajem
  • 5