Wpis z mikrobloga

Jedyna "folnościowa i merytoryczna" opozycja zarzuca mocno konserwatywnemu PiS-owi, że jest zbyt mało zamordystyczny. Pamiętaj lewagguuu, liczy się gospodarka. Oni chcą tylko obniżać podatki ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przy okazji zmusić kobiety do rodzenia zdeformowanych płodów i wprowadzić fundamentalizm religijny do prawodawstwa RP.

#bekazprawakow #neuropa #bekazkonfederacji #konfederacja #sejm #polityka
L.....4 - Jedyna "folnościowa i merytoryczna" opozycja zarzuca mocno konserwatywnemu ...

źródło: K0nfa

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lambo994: to jest ta wolnosciowa partia? xD No ale partia razem tez jest p--------a moim zdaniem ale to pis s--------l temat aborcji, bo byl kompromis aborycjny i kazdy mial w------e w to
  • Odpowiedz
@camisetablanca: O mamy pierwszego k0nfiarskiego przygłupa. Wolę koalicję deweloperską niż fanatyków,którzy w imię swoich przekonań poświęciliby życie człowieka za życie płodu, który umrze kilka godzin po narodzeniu.

P.S. Sławuś jest pierwszy w obronie deweloperów i flipperów, bo wolny rynek lewagguu. Zawsze możesz zostać deweloperem i zobaczyć jakie to koszty prowadzenia działalności oraz jaki ZUS jest wysoki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ketiow: PiS jak każda fanatyczna partia mająca sprany mózg religią postanowiła ruszyć coś co doskonale działało 30 lat i nie przeszkadzało nikomu poza klerem oraz skrajną lewicą. Natomiast Konfederacja w tematach światopoglądowych pokazuje swoją prawdziwą "wolnościową" twarz.
  • Odpowiedz
@Lambo994: jeszcze powiedz, że UE jest aktualnie genialna dla nas wraz z wszystkimi regulacjami, wpuszczanie ciapaków przez koalicje to dobre posunięcie a ważniejsza aborcja od gospodarki ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
idź jełopie do wojska być pod butem kogoś, bo samodzielnie myśleć to ty nie potrafisz ;)


@camisetablanca: Jełop to cię co najwyżej zrobił miękkim członkiem. Tacy niby wielcy patrioci z orłami na koszulkach, BÓÓÓÓG, HONOOOOR, OJCZYZNAAAA. A w razie wojny pierwsi spieprzaliby za granicę i mieli tą ojczyznę w d...., bo im się rząd ten czy inny nie podoba. Tak właśnie rozumieją pojęcie patriotyzmu. Walić swój kraj, bo mi się
  • Odpowiedz
co ma partia razem do tego xxd


@noleiret: Poziom intelektualny k0nfiarza. Nie popierasz Konfederacji ani PiS to od razu musisz być za lewackim Razem. Nie ma nic pośrodku w tych głowinach XD
  • Odpowiedz
@Lambo994: nie jestem patriotą, nic mi ten kraj nie dał ;) dbam o siebie i swoją rodzinę oraz bliskich. tak, dokładnie - pierwsze co bym robił, to bym s--------ł za granicę, bo nie będę walczył za polityków i teatr gojów. (a zwłaszcza, o zgrozo - oddawał życia)
  • Odpowiedz
@camisetablanca: temat tyczy się aborcyjnego zamordyzmu Konfederacji. A ty o czym piszesz? O deweloperach, Unii i służbie wojskowej. Ciągle starając się zmieniać temat tylko przyznajesz, że nie masz argumentu, a OP ma rację.
Dlaczego nie możesz się zamknąć, albo przytaknąć OPowi? Bo jesteś sekciarzen, jak każdy psychoprawak. I swoich trzeba bronić choćby największe bzdury robili i sam bym się z tym nie zgadzał. #bekazkonfederacji
  • Odpowiedz
@Lambo994: piszesz o fanatyzmie a sam wyzywasz ludzi w necie którzy nie głosują na twoją ukochaną partyjkę XDDDDDDDDDDDDDDDDDD a twoja partyjka jak każda inna rypie cie bez gumy w otwór odbytniczy XDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Mezomorfix Przygłupie mam gdzieś czy ktoś głosuje na centrową KO, konserwatywny PSL czy Lewicę. Oczywiście wyśmiewam raka politycznego jakim jest Konfede-PiS i to was bardzo boli, bo te wasze zamordystyczne łapy chciałyby nam tu zafundować prawo religijne jak w Afganistanie. Natomiast poza PiS-em dużym i w szczególności małym, który jest jeszcze groszy, ale na szczęście nic nie może zrobić, bo 7% poparcia to jego sufit. Średnio obchodzi mnie czy ktoś głosuje
  • Odpowiedz