Wpis z mikrobloga

W trakcie naszej podróży zauważyliśmy, że wybrzeże karaibskie w każdym kraju jest trochę inne od jego reszty. Za to podobne do wybrzeża karaibskiego w sąsiednich krajach. Trochę takie osobne państwo znajdujące się jednocześnie na terytorium kliku różnych krajów 🙂 Ludzie tu inaczej wyglądają i mówią w inny sposób. Tutaj, zamiast reggaetonu słychać reggae. No i nie wiemy jak to możliwe, ale na wybrzeżu karaibskim w Kostaryce atmosfera jest jeszcze bardziej swobodna niż w głębi kraju.

Zapraszam do znaleziska!
https://wykop.pl/link/7414993/co-zwiedzic-na-wybrzezu-karaibskim-w-kostaryce

#kostaryka #podroze #podrozujzwykopem
kej-ti - W trakcie naszej podróży zauważyliśmy, że wybrzeże karaibskie w każdym kraju...

źródło: wybrzeze-karaibskie-86

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@kej-ti nigdy tego nie zrozumiem. Jechać jakimś śmierdzącym dieslem 5000 km, spać w jakimś niewygodnym namiocie na dachu. Ani to fajne ani higieniczne. A na Sri lance to syf bród smród i psy ch***mi wodę piją. Usuń konto
  • Odpowiedz
W trakcie naszej podróży zauważyliśmy, że wybrzeże karaibskie w każdym kraju jest trochę inne od jego reszty. Za to podobne do wybrzeża karaibskiego w sąsiednich krajach. Trochę takie osobne państwo znajdujące się jednocześnie na terytorium kliku różnych krajów 🙂 Ludzie tu inaczej wyglądają i mówią w inny sposób.


@kej-ti: polonistki to pewnie nie wspominacie dobrze?
  • Odpowiedz
@kseroboy: Co Ci się podobało na Bocas? Bo jak dla mnie to raczej mało ciekawe miejsce.

Widziałem tam parę, która chyba była na miesiącu miodowym. Wieczorem lokalny ziomek brał ich łódką z ich chatki na wodzie w Bastimento do Bocas. Oboje ubrani w jakieś wyjściowe ciuchy, młodzi. Żal mi się ich zrobiło, że tam spędzali miesiąc miodowy. Chatka badziewna, w wodzie nic ciekawego, położona przy tej wiosce na Bastimento więc czarni
  • Odpowiedz