Wpis z mikrobloga

#zdrowie #katowice #sport #silownia #mirkokoksy #fizjoterapia
Mireczki czy ktoś może polecić porządnego fizjoterapeutę / masażystę? Niestety, ale miejsce w które do tej pory chodziłem zanotowało spadek jakości obsługi. Najlepiej gdyby w ofercie były pakiety masaży ze zniżką, bo chodzę raz w tygodniu także obiekt będzie miał stałego klienta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@GoracyDelfin: Z badań, które czytałem jasno wynika, że kręgarstwo nie ma żadnych pozytywnych efektów, także to jest powód, przez który raczej nie celuję w takiego rodzaju zabiegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D_Train no a co uważasz o postępach jakie wynikają z kręgarstwa? Np przed zabiegiem pacjent ma problem z zgięciem się lub pełnym wyprostem a po sesji, albo po kilku sesjach problemu nie ma, to realny przyklad korzyści
  • Odpowiedz
  • 0
@GoracyDelfin: Wiesz, na tej zasadzie można uznać, że placebo działa, bo ktoś z przekonaniem, że bierze lek zjadł cukier i po pewnym czasie przestał chorować na bóle głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Numerous controlled clinical studies of treatments used by chiropractors have been conducted, with varied results.[8] There is no >conclusive evidence that chiropractic manipulative treatment is effective for the treatment of any medical condition, except perhaps
  • Odpowiedz
@D_Train gdyby to była cala prawda i 100% placebo, to juz dawno by tego nie było, przestudiowałem sporo takich sesji i uważam ze to jest zdecydowanie lepsze jak masaż, masaż to bardziej dla relaksu niż zdrowia, no ale w sumie nawet jak miałoby to być dzialajce placebo to czemu nie, nawet nauka potwierdza że siła jest w umyśle właśnie mówiąc o takich rzeczach więc śmiało można stosować, pewnie większość schorzeń można by
  • Odpowiedz