Wpis z mikrobloga

Zobaczcie jak Chińczyk robi fury za grosze, wpiszcie na jutubie Chiny samochody, niemiaszki obsrane, samochody o 2/3, 3/4 tańsze, eleganckie fury, tak się rozwija gospodarkę, tak się jedzie z tematami i usa ma pełne gacie, a polaczki kłócą się o grzebanie w dvpie, a donek wpadł w "epokę przedwojenną" i jeszcze będą sprawdzać ile wydychamy CO2, ja jebix
#ukraina #wojna #rosja #polska #chiny #usa #ameryka #gospodarka #sejm
  • 10
  • Odpowiedz
@aa-aa chłopie wsiądź do tych ich wynalazków do salonu, poczuj ten smród nie wiadomo czego i zrozumiesz dlaczego tyle to kosztuje. Nie jest tak super jak Ci się wydaje
  • Odpowiedz
@Gorkel: Niemcom to nie przeszkadza z tego o tu piszą https://fpg24.pl/niemcy-w-chinskim-szoku-sprowadzily-z-chin-wiecej-samochodow-niz-ich-wyeksportowaly/ @Aleale2 Sankcje na największego producenta świata mogłyby zaszkodzić Europejskiej gospodarce. @kontrowersje Propagandę zobaczysz za parę lat na własnej skórze, rynek smartfonow pokazał potęgę Europy. Ja jestem tylko ciekaw jak ludzie zareagują na starym kontynencie na zmianę podziału pracy na świecie, zawsze ktoś musi #!$%@?ć na kogoś tylko przez ostatnie stulecia to ktoś #!$%@?ł na Europę (bardziej zachodnia) i USA.
  • Odpowiedz
@Aleale2: Może, swoją drogą na rynek Chinski trafią 1/3 samochodów niemieckich, a samochodow sprzedaje się z tego co pamiętam tam więcej niż w USA i Europie razem wziętej rocznie, a będzie tam raczej lepiej bo oni się dopiero bogacą i rynek bedzie tam rósł. Świat idealny dla Europy Zachodniej byłoby jakby Chiny tak jak my grzecznie tylko produkowały tanio części.
  • Odpowiedz