Wpis z mikrobloga

Już kiedyś o tym pisałem ale są nowe fakty.

Moja siorka:

- 1 bombelek w klasie maturalnej, koniec nauki,szybki ślub i rok później rozwód
- 2 bombelek parę lat później, typa pogoniła zaraz po
- wesele, wynajmowane chaty, kasa i opieka nad bombelkami starzy i babcia, siorka imprezy i nowy typ co tydzień
- po drugim bombelku zakup TBS siorce na którą kazali mi zlikwidować książeczkę mieszkaniową na kaucję (ok 100k tam było)
- chata po prababci na wsi plus działka 2k M2, imprezy i grile ze znajomymi
- po kilku latach na TBS zakupili jej na własność 3 pokoje, mieszkanie blisko centrum, warte dziś ok 850k albo i więcej
- dziś już bombelki wyprowadzone, ciągle imprezy ale jest robota na kasie w sklepie

Ja:
- w liceum i na studiach dwa bombelki do zajmowania się ciągle u nas, przedszkole i szkoły obok chaty starych
- na studiach wyjazdy zagranicę, kupno auta za swoje zero kasy od nikogo
- po studiach wyjazd z jedną walizką i kasą za sprzedane auto zagranicę ponad 15 lat poza domem ani jednej prośby o kasę do starych
- po x latach kupno małej chałupki na wsi, w mieście wynajem bo nie stać
- nigdy żadnych awantur o kasę po prostu przyjęte że siorce się należy bo bombelki

A dziś
Umierająca babcia przepisuje na mnie klitkę 30m w powiatowej Polsce B. Siorka obraża mnie i moją kobietę, kłamie na mój temat starym, wymyśla jakieś niestworzone historie. Opowiada że taki nieudacznik bez dzieci nie ma tu w PL żadnych praw bo "wziął dupę w troki i sobie wyjechał.

Mi ręce opadają, rodzina na mnie krzywo patrzy a ja się nie chcę z tą zaburzoną osobą kłócić. Jednak to rodzina.
Jakieś przemyślenia?

#pieklokobiet #polska #nieruchomosci #pracbaza
stanislaw-kania - Już kiedyś o tym pisałem ale są nowe fakty.

Moja siorka: 

- 1 bom...

źródło: temp_file3400634792998319236

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@stanislaw-kania: Siostra: patriotka ratująca demografię kraju i kręcąca PKB wydatkami, dobrodusznie wspierająca budżet krajowy wpływami z akcyzy promująca też to działanie w lokalnej społeczności. Aktywistka i wizjonerka sektora nieruchomości.

Ty: 15 lat szarpiący w obcym kraju wroga i troll konto zamiast nawet chociaż "psiecka"

Liczby i fakty ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 179
@stanislaw-kania: Duża szansa, że jesteś w tej rodzinie wyjątkowym przypadkiem, takim człowiekiem z innego świata.
Ty myślisz, że działasz racjonalnie i odpowiedzialnie, a dla nich jesteś takim niebeskim ptakiem, który wybrał łatwe życie i ucieczkę przed odpowiedzialnością.
  • Odpowiedz
@cyk21: @stanislaw-kania A ja jeszcze tym razem poważniej dodam że odziedziczenie domu, domów a zwłaszcza terenów to wcale nie taka zawsze cudowna sprawa bo to mega kotwica, przeważnie konieczność zainwestowania kolosalnych pieniędzy w miejscu którego wcale nie wybrałeś a sprawa tym bardziej skomplikowana jeśli jest tam np jeszcze babcia, mama czy ktoś z rodziny kogo przecież nie wysiedlisz. Samemu też ma się żal żeby to porzucać itp itd.

Bez porównania taniej
  • Odpowiedz
No słuchaj, żyjemy w tak #!$%@? społeczeństwie, że jedyne co mi zostaje to pogratulować ci tego, że nie potrzebowałeś nikogo żeby sobie poradzić. Ludzie, którzy nie potrafią sobie poradzić w życiu zawsze będą dostawali wszystko jak na tacy.

Pomyśl o tym, że twoja siorka za jakieś 5-10 lat będzie pisać do ludzi na facebookowym marketpalce


chapeau bas Panie mirku za to, że doszedłeś do wielkich rzeczy bez pomocy od nikogo
  • Odpowiedz
wiesz ze mozna sprzedac nie trzeba remontowac?

@Oskariat Mieszkanie czy domek normalny. A ja pisze o sytuacjach w których trzeba wrócić do kraju bo się zaczyna rozkradanie i nagle masz tego pilnować. Na remonty, modernizacje i teren przeznaczasz tyle że można elegancki współczesny dom wybudować od zera. A nie sprzedasz bo nadal masz tam mamę czy babcie. O tym mówię. Nagle na ciebie spada coś do pociągnięcia czego nie planowałeś i to
  • Odpowiedz