Wpis z mikrobloga

  • 0
@OrzechowyDzem: mam wielkiego suva z wielkim bagaznikiem, ale nic to nie daje w kontekscie trzech fotelików z tyłu, i to jest autentycznie dramat xD zostal touran z wnętrzem z wczesnego średniowiecza
  • Odpowiedz
@fortySeven: Z aut które widziałem ostatnio, Peżo 5008 ma 3 fotele osobne z tyłu. Ale poza tym raczej wymarły segment niestety, zostają raczej multivany i inne fordy tourneo, które ja osobiście bardzo lubię ale wiem że nie każdemu podpasują.
  • Odpowiedz
5008 mialem, nawet rozbilem xD


@fortySeven: to dopiero teraz przeczytałem. Ty na pewno mówisz o aktualnej generacji? Bo przy wzroście 195cm mam tam w ciul miejsca i siadam sam za sobą beż problemu.
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: owszem obecny, tylko mialem wredy foteliki RWF z tylu. Teraz moze i byloby lepiej, i juz chcialem jechać obejrzeć, ale zobaczylem gamę silników i coś we mnie umarło xD
  • Odpowiedz
@fortySeven: to prawda, w sumie trzebaby popatrzeć za jakimś 2-3 latkiem, żeby jeszcze się złapać chociaż na 180-konnego dizla.

Z nowych to zostaje poszukać po dilerach resztek Galaxy/S-Maxa.
  • Odpowiedz
  • 0
@bidzej: realnie potrzebuję na następną wiosnę, i w sumie nie ma w czyn wybierać, touran i autobusy. Łudzę się, ze mazda do cx80 wsadzi trzy fotele, ale znając życie nie wsadzi
  • Odpowiedz