Wpis z mikrobloga

@gharman @Iskaryota
Jakby wykopki miały propsować cytaty znanych polityków, to okazałaby się, że najczęściej zgadzają się z socjalistami.
Ostatnio pięknie widać przebudzenie konfiarzy wchodzących w dorosłość, którzy dowiedzieli się, że rynek nieruchomości kwiczy, i nagle okazuje się "olaboga muszę przyznać rację Zandbergowi".
Nima problemu dopóki Memcen czy Braun o tym nie wspomną. xD
  • Odpowiedz
zwyczajnie dorosłeś


@Iskaryota: w mokrych lewicowych snach tak to wygląda. Fakt, że powiedział coś mądrego i ktoś go w tym popiera nie jest objawem dorośnięcia tylko racjonalnego podejścia do życia xD
  • Odpowiedz
@Iskaryota Chociaż trzeba oddać, że ojcowie liberalizmu byli przeciwni uwłaszczaniu się landlordów, a zachodni politycy, którzy wprowadzali katastrat nierzadko byli liberałami i wszystko się spinało. Dla konfiarzy zaś liberałowie czystej wody równie dobrze mogą być komuchem. xD
  • Odpowiedz
  • 13
największy dysonans poznawczy konfiarzy


@Iskaryota: @PiccoloColo

Nie trzeba być konfiarzem ani żadnym prawakiem żeby śmiać się z Ikonowicza. Czytanie jego felietonów z Angory to kopalnia inby. Strasznie bawi mnie fakt że razem z Korwinem reprezentują tak gigantyczne skrajności w swoich poglądach które są aż groteskowe xD Ikonowicz w swoich felietonach ma pretensje do właścicieli wynajmowanych mieszkań że chcą wyrzucać lokatorów którzy od kilku lat nie płacą. Według niego, argumentami przemawiającymi za
  • Odpowiedz
@Plp_ Ależ oczywiście, że nie trzeba. Można nawet być socjalistą i nie zgadzać się z większością jego postulatów. Na wokandzie jest kredyt 0%, i raczej komentującym chodzi o jego krytykę. Mam nadzieję, że większość oburzonym ostatnimi działaniami rządu popiera też katastrat.
  • Odpowiedz
do czego to doszlo ze sie czlowiek z Ikonowiczem zgadza


@gharman: tylko że jego rozwiązanie problemu brzmi: "trzeba zabrać mieszkania tym co mają" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@Iskaryota wybacz mi ale jeśli Ikonowicz jest dobrym politykiem to Kaczyński jest dobrym ojcem, strategiem, to jak porównywać dżumę do nowotwóru.
  • Odpowiedz
do czego to doszlo ze sie czlowiek z Ikonowiczem zgadza


@gharman: Dorosłeś i zauważasz problemy społeczne, o których lewica mówi od lat.

A teraz na wybory i głosuj na prawicę jak robi to reszta Polaków od 20 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz