Wpis z mikrobloga

Dziś Jędrzejko w Dzień Dobry TVN "mefedron to mocarz" (widocznie dla p. Jędrzejko mefedron i mocarz to jedno, widać jaki "ekspert") poza tym #!$%@? o marihuanie (mimo że program jest o mefedronie i tak mefedron ma silne działanie uzależniające tu nie zaprzeczę) ale o alkoholu, najbardziej znanym i nadużywanym według badań (Nutt) narkotyku nic nie powie? No bo jak to mówić w tym państwie o alkoholu xD Poza tym znowu uskutecznia swoje #!$%@? jak w jego debilnej książce, którą zjechałem kilka lat temu że to wszystko wina moralności (wtedy #!$%@?ł że to wina osób jak Nergal, że ludzie biorą), no cóż panie "ekspercie" po socjologii, powodem nie jest tylko to bo różne są powody tego, że ludzie biorą. A para prowadzących przytakuje mu jak dwa bałwany.
A dzieci żeby nie brały powinny wspinać się na śmietniki xDDD

Zachęcam do wejścia na czat z panem Jędrzejko i wyrażenie tego co się o nim myśli, bo na razie to jest tam samo ssanie pały przez jego lub jego pracowników
https://dziendobry.tvn.pl/parenting/mefedron-na-wyciagniecie-reki-jak-poznac-uzaleznienie-u-dziecka-czat-z-ekspertem-st7862827

#narkotykizawszespoko #rant #narkotyki #bekaztvn #mefedron #wykopjointclub #marihuana
  • 20
  • Odpowiedz
@billuscher: Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że to ten sam pan ekspert, który kiedyś w jakiejś śniadaniówce opowiadał, że po zapaleniu marihuany ma się opóźnioną wizję, w sensie, że widzisz obraz z kilkusekundowym opóźnieniem i przez to później dzieci wpadają pod auta XD.
  • Odpowiedz
to tylko udowadnia, że dyplom to nic. mozna miec dyplom i byc skonczonym debilem. sam trafilem do podobnej jakości psychiatry i czego ja sie tam nasluchalem to i tak nie uwierzycie jakbym powiedział
  • Odpowiedz
  • 0
@billuscher: Niestety na dalsze pytania dotyczące m.in badań dr. Nutta, badań dotyczących szkodliwości alkoholu czy faktu, że jego metody mogą prowadzić do uzależnienia czy samobójstwa gdy np. osoba jest homoseksualna a rodzice używają tego typu wychowania do wymuszenia zmienienia seksualności, widać jak bardzo "progresywna" jest stacja TVN szczególnie patrząc na komentarze starych bab na tym czacie
  • Odpowiedz
  • 1
@Mlody_jeczmien: i tak by nie odpowiedział podejrzewam, że na tym czacie albo Jędrzejko pisze sobie sam pochwalne pytania a potem na nie odpowiada albo akceptują tylko takie osoby które myślą tak samo jak on
@placzek Dobrze że nie trafiłeś do Jędrzejki patrząc na jego książkę to nie wiem co on by Ci zrobił ale i tak współczuję
  • Odpowiedz
  • 1
@Jakis_Leszek: chociaż trochę rzetelności ;)
Dziękuję, drobna kropla drąży skałę ;)
@placzek Jędrzejko ma lepsze jednak typu to co napisałem, ale skoro twierdził, że mefedron to mocarz (czyli syntetyczne kanna) a syntetycznych kanna się używa w leczeniu (jak twierdził w wywiadzie dla w Polityce) to wychodzi na to, że mefedronu się używa w leczeniu ;)
  • Odpowiedz