Wpis z mikrobloga

Typ @DrCieplak wrzuca fałszywe dane w tym wpisie odnośnie sredniej wzrostu w Europie, usuwa moje komentarze w którym wytykam mu farmazoniarstwo, więc odpowiem Ci w tym wpisie, skork tak bolą Cię fakty. Według jego narracji Polacy są wyzsi od Niemców i niżsi od Ukraińców xDD podczas gdy wszystko jest zupełnie na odwrót (Niemcy są najwyżsi, Polacy za nimi a na koncu Ukraińcy) chyba każdy kto był w Niemczech albo tam mieszkał wie że to wysokie chłopy (Niemki także) zwłaszcza faceci po 30/40 są w Niemczech o wiele wyzsi niż nasi w tym samym przydziale wiekowym. Według Niemieckich statystyk do których się dokopałem, średnia wzrostu Niemców do teraz ciut powyżej 183cm Foto podczas gdy Polaków to 177,3 cm (dane z 2022) a co najlepsze według mapy @DrCieplak Ukraińcy są niby wyzsi od nas xDD kto mieszka we Wrocku i widuje dziesiątki Ukraińców dziennie ten wie że 90% z nich jest wzrostu naszych kobiet, więc nie wiem chyba mierzyli tylko ich Oskarkow w wieku 18-22 że tyle wyszło xD Niestety nie mogę znaleźć oficjalnych danych apropo Ukraińców, ale każdy z nas mija ich codziennie na ulicy albo w galeriach, i widzę że te dany to fejur i o kant tyłka można je sobie rozbić
#p0lka #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@77023: Te mapy podają że Ukraińcy są wyzsi od Niemców więc xDD może #!$%@? od Holendrów jeszcze xD gdzie Ci giganci na polskich ulicach, bo mieszkam we Wrocławiu i jest ich tutaj masa a żadnych nie widzę
  • Odpowiedz
@77023: A czym się różnią piłkarze od zwykłych obywateli Niemiec? Tym że kopią piłkę zamiast siedzieć w biurze czy tam robić na budowie? To nie siatkarze/koszykarze którzy akurat wysocy być muszą z racji sportu który wykonują
  • Odpowiedz
A czym się różnią piłkarze od zwykłych obywateli Niemiec?


@JohnnyPomielony: Tym, że są szybsi i mają lepszą wytrzymałość. Domyślam się, że piłkarze mają relatywnie wysoki stosunek długości nóg do torsu co przełoży się na wyższą średnią wzrostu. A z twojego screena to wynikało by, że średnia wzrostu w Niemczech to jest 190cm a nie jakieś marne 183cm- no albo piłkarze są niereprezentacyjni.

Oslo, ludzie sukcesu zawsze są wyżsi od szaraczków przez
  • Odpowiedz
@CowiekDebil: A co ma wytrzymałość do wzrostu? XDD granie w piłkę w żaden sposób nie wydłuża torsu do stosunku długości nóg co Ty piłeś xD no bo większość białych Niemców ma 190cm a młodsi nawet więcej. Te badania pewnie z uwzględnieniem imigrantow I turasów którzy mocno zaniżają średnią. Nie zapominajmy ze gdy u nas była komuna czy lata 90' to Niemcy już mieli i było ich stać na dobre jedzenie które
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: pomyślmy, piłkarze obecnie nie zaczynają kariery będąc dorosłymi, a za dzieciaka, a tacy z topowych klubów trafili za wczasu do odpowiednich szkółek piłkarskich, gdzie są terapeuci jak i dietetycy, którzy instruują jak zapewnić optymalne warunki do uzyskania pełnego potencjału genetycznego, w tym maksymalnego możliwego wzrostu. Jako przykład jaki to ma wpływ spójrz na różnicę wzrostu przeciętnego Koreańczyka z północy i południa.
  • Odpowiedz
granie w piłkę w żaden sposób nie wydłuża torsu


@JohnnyPomielony: Dalej nie czytam. Granie w piłę WYMAGA wysokiej proporcji nóg do torsu- piłkarze nie zmieniają proporcji ciała od gry, oni je mają od urodzenia. Ci którzy jej nie mają nie zostają topowymi piłkarzami. Tak samo jak gra w szachy nie powoduje wysokiego IQ, tylko zostanie mistrzem szachowym wymaga wysokiego IQ.
  • Odpowiedz
@77023: Gdyby tak było, to Messi miałby 190cm bo on od chyba 10 roku życia był w szkółce Barcelony xD na wzrost w 90% ma wpływ genetyka i żaden dietetyk tego nie zmieni, Niemcy są z natury wysocy przez geny przodków (Celtyckie wymieszane ze Skandynawskimi) no ale przecież Ukraińcy są wyzsi według instytutu badań z dupy i DrCieplaka xDD
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: badania z dupy póki co ty przedstawiłeś, Messi miał potencjał genetyczny jaki miał i mimo hormonu wzrostu skończył jak skończył. Chce ci się iść w jednostkowe przypadki? Zaczyna to brzmieć jak kolega karzeł, co co tydzień rucha inną modelkę
  • Odpowiedz
@77023: Ale to Ty chłopie gadasz jakieś kocopoły o dietetykach/terapeutach i twierdzisz że mają oni jakikolwiek wpływ na wzrost xDD to w Holandii muszą być sami dietetycy i terapeuci że takie duże chłopy tam, bo przecież wcale nie chodzi o genetykę co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) aha jestem właśnie we Wroclavii i mijam tych potężnych Ukraińców 180cm (tak twierdzi DrCiepluch) których mogguje o dwie głowy mając
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: typie, pierwszy wyskakujesz z tematem piłkarzyków po 190 jako przykładem fikcyjnej wyższości szkopów, to ci tłumaczę skąd to się bierze. Ale widać przez to 186 zabrakło punktów na intelekt.
  • Odpowiedz
@77023: Widać że nigdzie poza swoją gównowiochą nie byłeś skoro twierdzisz że to fikcyjna wyższość, no tak bo piłkarze reprezentacji Niemiec to nie są Niemcy, żołnierze Ukraińscy to nie są Ukraińcy itd weź się nie pogrążaj typie
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: byłem i w Niewczech jak i również Francji, Austrii, Belgii, Anglii, Czechach, we Włoszech, na Litwie, Łotwie. Jakoś nigdzie nie czułem się gorszy przez bycie Polakiem, ani specjalnej wyższości autochtonów nie odczułem. A piłkarzyki nie były, nie są i nie będą nigdy reprezentatywną grupą mieszkańców danego państwa spotykanych na ulicy.
  • Odpowiedz
@77023: Tak tak jasne byłeś, chyba w swoich urojeniach xD a może to Ty jesteś tym Ukraińcem +180cm że masz taki ból dupska? ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście że mogą być grupą reprezentatywną, ale żeby do tego dojść to trzeba mieć coś w glowie
  • Odpowiedz