Wpis z mikrobloga

  • 15
@mirasKo-Kalwario: pożądny dzierżawca się trafił, który dba żeby podróżni zawsze jeździli po dobrze przygotowanej nawierzchni. Mam nadzieję że przedłuża im umowę na następne 30 lat.
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario Jest jakiś zapis związany z prędkością przelotową i ilością dostępnych pasów. Jakby szybciej można było jeździć to by musieli trzeci pas wybudować. Coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
Jest jakiś zapis związany z prędkością przelotową i ilością dostępnych pasów. Jakby szybciej można było jeździć to by musieli trzeci pas wybudować. Coś w ten deseń.


@Ademu: Trochę bez sensu co piszesz, jak nie ma ruchu to się szybko jedzie. Jak jest duży to wolno. Więc jakby chodziło o prędkość to by wyszło że trzeba budować jak jest za mała.
Z tego co słyszałem to chodzi o przepustowość, jak będzie za
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: Ja słyszałem inną wersję. Koncesja jest do 2027 roku. Podobno w umowie (tajnej, więc ciężko sprawdzić) jest zapis, że koncesja jest przedłużona o tyle ile trwały prace remontowe. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wcale bym się nie zdziwił, jakby tak naprawdę było. Jeszcze 3 lata i się przekonamy.
  • Odpowiedz