Wpis z mikrobloga

W sumie swój taras też myłem Kärcher k7 (w teorii to najdroższa myjka dostępna w sklepie xD, ale są lepsze), niedroga myjka, zapłaciłem za nią 399 Euro, a opłaca się, ja dosłownie ręcznie próbowałem myć, cały taras, ale po kupnie Kärcher to jakaś dosłownie magia, podłączacie do zwykłego zbiornika wody i prądu na 230V i działa cuda, lecicie spryskiwaczem po całym tarasie i czysty.On nawet nie ma aż tak mocnego wyrzutu bo mogę dotknąć ręką i nie przecina mi, ale naprawdę polecam. Dosłownie 5 minut i cały taras czysty.

Ja niestety nie mam takiej końcówki jak Kamil. Ale nadal działa, dosłownie swoją końcówka muszę każdy kont przejechać.

Nawet dużo wody nie bierze, a prąd, to tylko według instrukcji, 2200W, więc jak czajnik.

#ciekawostki #rodzina #kikiswiat
aptitude - W sumie swój taras też myłem Kärcher k7 (w teorii to najdroższa myjka dost...
  • 8
  • 0
zakup mojego życia to K7 i WD6. Ile mi to czasu zaoszczędziło i sytuacji to moje.


@2Girls_1Cup: Szczerze, na początku nie wierzyłem, że wyczyści mój taras, ale już pierwsze psiknięcie pokazało swoją moc. To magia. Dosłownie z 20 minut mi zajęło.

I jak widać, każdy sprzedawca, sprzedaje nam K7 w Obi xD

Szczerze, to nie liczyłem ile wody poszło na to ani ile prądu, ale to pewnie groszowe sprawy.
@aptitude: Rodzice sobie do Karchera dokupili właśnie tą nakładkę mopującą, ale jakoś nie było okazji jeszcze przetestować, stąd moje phytanie: czy ona sobie radzi z ziemią/mchem i innym rosnącym gównem w fugach między kostkami? Tylko czyści, wyszarpuje, jakoś mocno wypłukuje?
  • 0
@2Girls_1Cup: Najbardziej zadziwia mnie to, to nie ma jakieś odrzutowej mocy, a czyści. Jak?
Ja jeden wieczór przed Kärcher męczyłem się wyczyść trochę tarasu szczotką, a po kupnie, to tylko pół godziny i gotowe.

PS. Nie używając chemii.
  • 1
moc mimo wszystko ma chyba właśnie w Bar czy PSI.


@2Girls_1Cup: k7 ma 180 bar, ale jakoś nie wierze w to, mój kompresor ma 16 bar a ma większe stężenia powietrza, ręki jakoś nie przetnie mi k7, tylko ja tym kompresorem bardziej zasilam urządzenia pracujące na powietrze, czyli jak szlifierka, ze względu na ESD.