Wpis z mikrobloga

Miałem okazje przejechać się nowym Suzuki GSX 8R. Jeździłem wcześniej wersją 8S i mam porównanie.
Motocykl dość twardy, czułem się jakbym siedział na desce, a tyłek dawał o sobie znać już po 15 minutach. Silnik trochę brzęczał, przydałby się akcesoryjny wydech. Ochrona przed wiatrem minimalna.
Ale to mały, lekki i poręczny sprzęt. W dodatku pięknie wygląda. Wg mnie dobry wybór na miasto, bo jest łatwy w obyciu i lekki w prowadzeniu. I dobrze się zbiera.


Co myślicie o tym motocyklu?

#motocykle
fotograf_warszawiak - Miałem okazje przejechać się nowym Suzuki GSX 8R. Jeździłem wcz...

źródło: 1000001030

Pobierz
  • 11
@Elberus: w wielu rzeczach - ekologia, dynamika (elektroniczna przepustnica, mapy silnika), wspomagacze jak kontrola trakcji i ABS, dobre hamulce, quickshifter, dość liniowo oddawana moc. Z resztą trudno to porównywać do SV1000S bo tu mamy silnik rzędowy 800ccm, a ewolucją SVki jest 1050 (który posiadam w swoim V-stromie).

@SuperStefan: tak, oglądałem tę próbę ;) gdyby go lekko dozbroić to rzeczywiście można jeździć dalej.
@fotograf_warszawiak: ekologia? mierzyłem spalanie i wyszło mi 4.5/100km więc w ciągu 20 lat nie posunęli się nawet odrobinę naprzód.
te mapy to też nie wiem po co, w zależności jak gazuję tak mam, po co coś klikać?xD i nie wiem po co mi ta reszta wspomagaczy.
v-strom jest słabszy.
Ale to mały, lekki i poręczny sprzęt. W dodatku pięknie wygląda. Wg mnie dobry wybór na miasto, bo jest łatwy w obyciu i lekki w prowadzeniu. I dobrze się zbiera.


za to quickshifter trzeba traktować bardzo brutalnie, to nie jest to co w gsxs 1000


Co myślicie o tym motocyklu?


@fotograf_warszawiak: myślę że miasto jest jednym z ostatnich miejsc do którego się nadaje ten motocykl.