Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #przegrywpo30 #blackpill #creep

p0lusy jak zwykle nie maja wyczucia granicy i myślą, że głupimi tekstami zdobędą sympatię kobiety.
Kiedy wy w końcu zrozumiecie, że nie życzymy sobie waszych janowych „komplementów” w miejscu pracy czy na zakupach albo w autobusie? To przerazajace ile takich creepow chodzi po świecie - potrzebna jest rozszerzona definicja molestowania i gwałtu na wzór zachodnioeuropejski.
Mamaboss - #p0lka #przegryw #incel #przegrywpo30 #blackpill #creep

p0lusy jak zwykle...

źródło: IMG_9749

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
@Mamaboss: #!$%@? to ja ostatnio kumpla zmolestowałem, bo powiedziałem, że fajnie pachnie i - to pewnie kolejny poziom sexual predatorstwa - spytałem co to za perfum. Ile mi grozi więzienia? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Swój do swojego ciągnie. Polecam zakup estradiolu i wąchanie tego zamiast femoida. Nie ma femoida który wytworzy takie ilości feromonów jak chem faktoria z reichu. Enjoy zachodnia technologia.
  • Odpowiedz
  • 0
@grimhzr: Tu chodzi o pewną granicę, co innego pytanie typu: „Hej, co to za perfumy? Bardzo ładnie pachną” a co innego chrumkający oblech „mmmmm ale pięknie pachniesz, ale bym cię mmmm”. Jeśli nie widzicie różnicy w tych dwóch zdaniach to ciężko to skomentować.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Dokładnie kochana. Te wszystkie Jany myślą, że wszystko mogą gadać do obcych kobiet. A niby z jakiej racji? My wcale nie chcemy wysłuchiwać waszych żałosnych "komplementów", więc zachowujcie swoje uwagi dla siebie bo jak nie to w końcu wylądujecie w pierdlu. Creepy zachowania trzeba tępić i jestem pewna, że Ministra Kotula niebawem wprowadzi ten postulat. Nagle okaże się, że miejsce 90% facetów jest w pace... ale jakoś bym nie płakała,
  • Odpowiedz
@Mamaboss: tyle warte są te porady żeby odejść od komputera, zagadać do dziewczyn na ulicy, na zakupach w autobusie.
Później z kolei znowu narzekanie że Polacy to buce z ponurymi gembami, ani się nie uśmiechną, ani nie zagadają w autobusie czy na zakupach.
A jak zagada to zaraz taka Mamaboss ma pretensje i ubliża od creepów...
A idź w cholerę z tymi swoimi wymysłami
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Zaczynam podejrzewać że wcale nie jesteś dziadziusiem bywalca tagowego tylko na serio femoidem. Przecież nie da się być aż tak tępym aby coś takiego wymyślić że komuś perfumy pachną.
  • Odpowiedz
O fuj, właśnie sobie wyobraziłem femoida zlanego jakimiś perfumami w zbiorkomie. Przecież jak ktoś się pryska perfumami umiejętnie to nie czują go ludzie bez wchodzenia z nim w kontakt intymny. Co za dno.
  • Odpowiedz
  • 0
@500minus: To wasza teoria, że niby nie jestem kobietą xD w sumie to nawet nie wiem skąd się wzięła xD podobnie jak wasze dziwne oskarżenia, że Ania Lewandowska nam płaci :))
  • Odpowiedz