Wpis z mikrobloga

gdzie pozwy skoro czują się pokrzywdzone i molestowane?


@Myszka_: nie każdy ma kasę i siły na proces. było z resztą mówione, ze jedna laska po czasie odpuściła

Do czego ci te zgody lub ich brak


do tego, ze moze nie każda dziewczyna ma ochotę zostać zmacana przez zwyrola na ulicy. zaskakujące?
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: zgoda lub jej brak niczego nie dowodzą, ponieważ wola odnośnie publikacji mogła być wyrażona pod wpływem emocji. W domu mogły przemyśleć i zmienić zdanie Jeżeli po czasie żadna nie wystąpiła z pozwem cywilnym to znaczy, że się zgodziły i nie było molestowania. Minelo 10 lat, to bardzo dużo czasu na przemyślenie czy ta sytuacja byla ok czy nie. W 10 lat tez można uzbierać parę stówek na pozew, z kogo
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: było mnóstwo czasu na reakcję, wszyscy o tym wiedzieli i mimo wszystko nikt nie zgłaszał pretensji, dlatego sprawa jest zamknięta. Miałam podobną sytuację, wiem jak to jest i wiem też, że jezeli nie zareaguje się na bieżąco, to po dłuższym czasie nie ma co pajacować i się ośmieszać z pretensjami, szczególnie gdy coś wydarzyło się parę lat temu i nikt z sytuacji nigdy nie robił tajemnicy
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: nie podobało i zakomunikowałam to natychmiast i nie planuję napuszczac białorycerzyków za 10 lat na macającego. Widzę, że tobie się najbardziej nie podoba, bo masz w tym swój własny interes, zeby przysrać siędo innego faceta, a nie liczy się dobro molestowanej dziewczyny. Tak samo w pandorze było, #!$%@? tam z 14 z którymi zboki chciały się ostro zabawiać - ważne aby pedofile mocno trzymały się koryta i obwiniali wszystkich naokoło
  • Odpowiedz