Wpis z mikrobloga

Od dwóch lat własna domena i catch all. Juz się nie mogę doczekać, kiedy wreszcie jakiś adres zacznie przysyłać spam żebym mógł go usunąć i zablokować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@frugASS: ja długo z maila na poczta.fm korzystałem (interia), a potem wszedł gmail i kurde człowiek zobaczył, że nie musi miliona maili ze spamem codziennie dostawać xD. Mam teraz jakieś śmieciowe maile na WP/Tlenie do rejestracji w różnych miejscahc i jak tam czasem zaglądam, to nie wyobrażam sobie jakbym miał na codzień z tego korzystać ,tyle reklam
  • Odpowiedz
  • 2
@CherryJerry ja tez miałem na Interii. Notorycznie ktoś zmienial mi hasło ale ten mail i tak był do spamu tylko i miałem w dupie. Jest opcja odzyskaj hasło przez SMS, ale po czasie im #!$%@? i za takiego smsa chcieli 10zl, więc konto przepadło
  • Odpowiedz
@frugASS: Mam na o2 od 10 lipca 2004. Wiele razy chciałem porzucić, ale fakt, że wszystko jest tam podpięte, mnie od tego odciągał. Jednak czara się przelała, ilość spamu i okropna użyteczność strony spowodowała, że kilka tygodni temu założyłem podobny na gmail i powoli przenoszę wszystko. Plus jest taki, że podaję teraz wszędzie mail+strona@gmail.com i będzie łatwo zablokować, jak gdziekolwiek wypłynie.
  • Odpowiedz
@Obrzydzenie: To się wtedy będę martwić. Na razie chodzi mi głównie o to, że skrzynki o2 na stronie nie idzie używać z adblockem ani bez. A potrzebuję, bo nie wszędzie mogę mieć thunderbirda ustawionego.
  • Odpowiedz