Wpis z mikrobloga

@Hamza: bielizna termo(osobiscie mam brubecka ale sa inne) i do przodu, mam skore w ktorej jezdze od 5 do 25 a powyzej meszowa kurtka i jeansy moto
  • Odpowiedz
dobra bielizna termo i ew. kurtka mesh na upał. Wszelkiej maści chłodzące gizmo ma sens jeśli jesteś w stanie wymusić obieg wody (jak zestawy do rajdów endurance w samochodach). Inaczej... no nie widzę tego.


@Podstarzaly_Mandalorianin: one działają tak, że je moczysz i przez strukturę zatrzymują więcej wody niż zwykła koszulka. Chłodzenie jest przez parowanie. Ogólnie słabo to działa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Anakee na allegro w opiniach parę osób zachwala i zastanawiam się na ile są obiektywni, bo niektórzy bardzo przesadzają, szczególnie, że im głupio gdy wtopili pieniądze, dlatego chciałem poznać więcej opinii
  • Odpowiedz
na allegro w opiniach parę osób zachwala i zastanawiam się na ile są obiektywni, bo niektórzy bardzo przesadzają, szczególnie, że im głupio gdy wtopili pieniądze, dlatego chciałem poznać więcej opinii


@Hamza: lepszy efekt będziesz miał jak kupisz lepsza kurtkę lub ściągniesz szybę. Jak tak robię jak jest plus30 :)
  • Odpowiedz
Mam te kamizelkę hydrocool Shima i do tego kurtka full mesh. Powiem tak. Za pierwszym razem w skwarze 30st myślałem, że nie działa. Zdałem, przejechałem się chwilę bez i stwierdziłem, że jednak działa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zakładam ją gdy temperatura przekracza 25st.
  • Odpowiedz
Powiem tak. Za pierwszym razem w skwarze 30st myślałem, że nie działa. Zdałem, przejechałem się chwilę bez i stwierdziłem, że jednak działa


@persona-dafta: ja mając kurtę full mesh tylko "nie jeżdżąc" się gotowałem, przy 30kmh w mieście, odsłonięty, bez żadnego drzewka rzucającego cień na drogę dawałem radę w meshu lepiej, niż jakbym miał jeszcze mieć jakąś kamizelkę pod nią.
  • Odpowiedz
@Hamza: Działa dobrze jak masz powiew powietrza, w mieście bez sensu, ale na jakieś przeloty czy autostrady jak najbardziej.
@BardzoWyimaginowanyNick Raczej nie zadziała sensownie w mieście, jw. jak np było 35 stopni a jechałem gdzieś dalej przelotowo to zdecydowanie działało to, kwestia co 2-3 godziny przy tankowaniu bylo namoczyc znowu zimną wodą.
@Anakee Nie uważam żeby słabo działało, oczywiście niech ktoś nie oczekuje że nagle zacznie marznąć, ale róznica jest.
  • Odpowiedz
@MrDracek w sensie, że próbowałeś też z kamizelką i było gorzej niż bez, czy tak zakładasz? Bo można się pozytywnie zdziwić. Chłodzony się przez odparowywanie wilgoci z powierzchni skóry i ta kamizelka mega to wspomaga ws "goły" mesh, gdzie wieje Ci tylko (suche) powietrze.
  • Odpowiedz