Wpis z mikrobloga

Fajnie jest być w związku z osobą która nas pragnie, wspiera, pomaga w rozwiązywaniu problemów, chce z nami spędzać czas - wiadomo nie zawsze jest kolorowo ale mieć taka osobę to naprawdę szczęście, jednym słowem móc być sobą przy kimś kto akceptuje nas takimi jakimi jesteśmy. Gdybym tylko nie był taki brzydki i nie pochodził z patologicznego domu przez który mam zrytą psychę to bym pewnie mógł choć przez jakiś krótki okres czasu zaznać co to znaczy być w związku i co znaczy w ogóle się podobać komuś. Jakie to uczucie w ogóle wiedzieć, że ktoś nas chce? Tak po prostu się podobać komuś, to musi być naprawdę fajne uczucie ehh #samotnosc #feels #zwiazki
  • 5
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@trike: myślisz tylko o tym żeby ta osoba Cie uleczyła i uszczęśliwiła (ja wiem ze w takim stanie psychicznym to normalne), ale czy będziesz w stanie się tym samym jej zrewanżować? Ona też będzie tak samo uczestnikiem tego związku i będzie od Ciebie oczekiwała od Ciebie wsparcia i ochrony a nawet może bardziej. Będąc w dołku bardzo się myśli o sobie, dlaczego MNIE to spotkało, dlaczego JA mam tak beznadziejne życie
  • Odpowiedz