Wpis z mikrobloga

„Nam przegrywom się te dziewczyny po prostu należą!!! To nie tak że powinniśmy chodzić na siłownię, dbać o cerę i włosy, regularnie się myć i zmieniać bieliznę, zdobywać wykształcenie, posiadać hobby (dawanie plusów obrazkom z czołgami to nie hobby)”
@Notes: xD
Walisz takimi bzdurami że to głowa mała. No bo każdy przegryw to nie myje się, u fryzjera jest raz na 3 miesiące a gacie zmienia raz na tydzień. Siłke i cerę mogę sie zgodzić ale też nie każdy ma predyspozycje i motywacje by stać sie takim zyzz
Wykształcenia i hobby tak szybko nie da się zmienić dwa że każdemu nie dogodzisz. Jak ktoś lubi pociągi to ma je zmienić
@cielak44 a gdzie ja napisałem, że każdy przegryw ma taki combos w postaci wad?
Zazwyczaj jest ich dużo więcej XD XD xD

A tak na poważnie to niech każdy weźmie sobie choćby jedną z nich jak brak higieny albo brak wykształcenia. Nie da się szybko zmienić wykształcenia? Trzeba było o tym myśleć jak wszyscy wokol mówili żeby się uczyć a nie teraz po fakcie narzekać na pracę w kołchozie…

Ja swojego zdania
wrzuc ladna dziewczyne to napisze to samo, co do zdjecia wiadomo ze osoba aktrakcyjna bedzie przyciagala ludzi xD


@Fishwater: no właśnie, tylko rzecz w tym że faceci nie twierdzą że dla nich ważny jest też wygląd. Za to kobiety zawsze ci powiedzą że to nie wina że jesteś brzydki, tylko że brakuje ci odwagi, śmiałości, tego "czegoś", charakteru, dynamizmu, itp. i inne wymysły z dupy których nawet nie chce mi się
@Notes: skoro żyjesz szczęśliwie to kiedy porzucisz ten portal dla spierdoksów?
Chłop co żyje szczęśliwie i chce tracić czas na wyzywanie innych.
Napiszę ci coś. Szczęśliwi ludzie nawet nie wiedzą o czymś takim jak wykop, ale wal gruchę dalej do swojego udanego życia.
@keep_movin no patrzcie państwo. Jakiś internetowy anon próbuje mi jeszcze wmawiać gdzie mogę się udzielać a gdzie nie xD

Z jednym zgodzić się z tobą muszę. Ten portal stal się mega #!$%@?. Ale jestem na tyle stary, że pamiętam jak było to przyjemne miejsce z małą dozą polityki kompletnie pozbawione przegrywow.
Nocna trzymała świetny poziom a znaleziska były naprawdę ciekawe.

Ale od pewnego momentu wykop zaczął schodzić na psy. Głównie za sprawą