Wpis z mikrobloga

Inteligentni ludzie i elita wykopu nie chce wierzyć cynicznym populistom, więc głosuje na PO/PiS. Dzięki temu nie muszą w nic wierzyć, bo są w 100% pewni, że zostaną wyruchani w dupę, a na ich niedoli zyska ten, kto najwięcej zapłaci. Głosując na cynicznych populistów zawsze jest ta nutka niepewności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanienastart #pis #po #konfederacja #polityka
Wokawonsky - Inteligentni ludzie i elita wykopu nie chce wierzyć cynicznym populistom...

źródło: ea418623322be88db0e83e9037e3a6774496c20897d6b7f40c0dffd9b41729ee

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@Wokawonsky: jeśli jedyną alternatywą są turbo-zjeby z konfy i razemki to co się dziwisz?


@thorgoth: no pewnie, lepiej betonować dwie partie na scenie politycznej. Niech rządzą p0lakami jak im się podoba i ruchają ich bez mydła. Dajmy jeszcze Platformie prezydenta i cyk powtórka z rozrywki gdy PiS miał pełnię władzy. A za kilka lat większość będzie miał PiS i tak do usranej śmierci.
Turbo zjeby czy nie, jeśli program danej
  • Odpowiedz
no pewnie, lepiej betonować dwie partie na scenie politycznej.


@Wokawonsky: ale co jest alternatywą? Od mieszania herbata nie robi się słodsza.
Nowe twarze w polityce ostatnich lat nie prezentują wyższej jakości niż stare.
Skoro jedyna inna droga prowadzi na dno, utrzymanie status quo wydaje się jedynym wyborem.

Pozostaje mieć nadzieje że kiedyś zmiana na lepsze będzie możliwa. Dziś nie jest, ergo jedyne co można to nie psuć.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wokawonsky: ale co jest alternatywą? Od mieszania herbata nie robi się słodsza.


@thorgoth: a program której partii cię najbardziej przekonywał? Jeśli którychś z mniej popularnych, może warto dać im szanse.

Pozostaje mieć nadzieje że kiedyś zmiana na lepsze będzie możliwa.


@thorgoth: na pewno. Gdy będziemy głosowali na dwie partie do usranej śmierci, zmiana na lepsze będzie możliwa xD

Dziś nie jest, ergo jedyne co można to nie psuć.


@
  • Odpowiedz
na pewno. Gdy będziemy głosowali na dwie partie do usranej śmierci, zmiana na lepsze będzie możliwa xD

@Wokawonsky: fun fact: Partia Demokratyczna czyli (w pewnym uproszczeniu) amerykańscy lewacy od BLM i woke to jest ta sama partia którą popierał ku-klux-klan i z której pochodził Jefferson Davies, jedyny prezydent Skonfederowanych Stanów Ameryki, jak i wszyscy prominentni politycy południa.

Ergo nawet głosując na te same partie przez osiem pokoleń możliwa jest ogromna zmiana
  • Odpowiedz
  • 1
Mam nadzieje że będzie dużo haratał w gałe na orliku w tej kadencji i wprowadzał możliwie najmniej głupiego prawa.


@thorgoth: xDDDD bruh. Mam nadzieję, że ktoś ci ukradł klawiaturę i to napisał, bo jeśli tak wygląda mentalność wyborców Tuska, to szczerze współczuję temu państwu.

Jedyne czego oczekuje od polityków to święty spokój, o swoje szczęście jestem w stanie zadbać sam.


@thorgoth: tylko prawo jest na tyle zmienione i ingerencja państwa
  • Odpowiedz
tylko prawo jest na tyle zmienione i ingerencja państwa w życie obywatela tak rozwinięta, że do tego trzeba reform, a tyko jedna partia je proponuje.

@Wokawonsky: jeśli to ta sama partia która chce nas wyprowadzić z UE i oprzeć prawo na pomysłach fanatyków z ordo iuris to ja podziękuje. I miliony innych na całe szczęście chyba też.
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

jeśli tak wygląda mentalność wyborców Tuska,
  • Odpowiedz
  • 0
@Wokawonsky: jeśli to ta sama partia która chce nas wyprowadzić z UE i oprzeć prawo na pomysłach fanatyków z ordo iuris to ja podziękuje. I miliony innych na całe szczęście chyba też.

Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.


@thorgoth: Na pewno to zrobią, bo ktoś na wykopie tak powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście że lepiej gdy polityk nie robi nic (tu odniesienie do
  • Odpowiedz
  • 0
Popis? Lepiej konfa co? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@josedra52: tylko nie konfa. Ja tam wole być #!$%@? naprzemian przez dwie znane sobie partie. Nie mam pewności, czy konfa by tak dobrze #!$%@?ła obywateli.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wokawonsky

@thorgoth: tylko prawo jest na tyle zmienione i ingerencja państwa w życie obywatela tak rozwinięta, że do tego trzeba reform, a tyko jedna partia je proponuje.

Jakie zmiany proponuję? Bo z kontekstu domyślam się, że konfederacja. Do tej pory czegokolwiek nie proponowali, to kończyło się albo totalną katastrofą spowodowaną błędami w ustawie na pół strony, albo ich zmiany spowodowały by całkowitą likwidację finansowania samorządów. Bez reformy całego systemu finansowania budżetową
  • Odpowiedz