Wpis z mikrobloga

teraz mam rozkminę, bo zamówiłe pralkę 9kg, a mieszkam sam xD to nie będzie za dużo? Jak wstawię połowę, to się #!$%@?? co prawda mieszkanie 64m2 i kiedyś pewnie jakaś partnerka się pojawi, ale nadal się zastanawiam, czy nie przegiąłem xD #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie

https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/pralki/pralka-bosch-wgg244zspl-9kg-1400-obr-a?utm_medium=e-mail&utm_campaign=produkt&utm_source=Mail-status_zamowienia
PanLodowegoOgrodu - teraz mam rozkminę, bo zamówiłe pralkę 9kg, a mieszkam sam xD to ...

źródło: prrr

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Wykopki: jakie te baby głupie, na niczym się nie znają!
Też wykopki:

Jak wstawię połowę, to się #!$%@??


@PanLodowegoOgrodu: Tak, musisz mieć idealnie 9kg albo wpada agdkomando i zaczyna się rzeź xD zlituj się chłopie, nigdy wcześniej prania nie robiłeś? Pralka może być nawet pusta (tak się ją też czyści specjalnymi płynami) i nic się z nią nie stanie.
Krs90 - Wykopki: jakie te baby głupie, na niczym się nie znają!
Też wykopki:
 Jak wst...

źródło: a4503b215662e5a1b315e93146b32e694177538e51f3b6a5ab9e45c021fd0610

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: Pusta ma czasami problem żeby dobrze "wyważyć" zawartość i może się wydawać że odleci, ale spokojnie nic się z nią nie stanie, szczególnie jak kupiłeś nową. Ja od siebie polecam kupić matę pod pralkę, w moim przypadku dość dobrze sobie poradziła ze stabilnością i hałasem.
  • Odpowiedz
@PanLodowegoOgrodu: Dobrze zrobiłeś, co jak co ale jakbym teraz kupował pralkę to też coś porządnego żeby jak najdłużej wytrwało. Trzeba tylko pamiętać żeby ją czyścić od czasu do czasu i będzie git.
  • Odpowiedz