Wpis z mikrobloga

Na wuj oni to esim wprowadzili jak to ma być ZAMIAST głównej karty i nawet nie można tego aktywować na zegarku? X lat czekałem, już się ciesze a tu o xD

W Polsce tylko w #orange da się wrzucić esim na #apple watch? Ale za to kosztuje 10zł miesięcznie, bo to przecież poważna sprawa takie esim utrzymywać

#mobilevikings
  • 10
@assninja: esim zawsze był tylko zastępstwem fizycznej, to żeby było ich kilka to kolejne autorskie usługi. I tak samo do apple watcha się nie zdziw bo tam nie wchodzi po prostu esim, tylko "Ekstra karta esim" czyli upośledzona kopia zwykłej głównej karty (również fizyczniej!)
@assninja: W Orange bierzesz sobie Flex'a i w ramach jednej opłaty masz parę kart, m.in. esim'a na zegarku. U mnie tak działają 2 esimy, jeden w telefonie, drugi w zegarku, oba z tym samym numerem.
@assninja: Możesz, miałem jeszcze jednego normalnego sim'a w którym tylko transfer danych był włączony. Ogólnie sporo fajnych rzeczy tam jest, jak przechodzenie GB na kolejne miesiące, czy możliwość włączenia pełnego nielimitowanego internetu (nie z lejkiem, jak to Play reklamował kiedyś swój)