Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tą mikrofalówkę to jeszcze wyżej mogli dać. Z pewnością korzysta się z niej wygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jakis_login: sam mam tak wysoko zabudowaną mikrofalę i nie widzę problemów.
Zwróć uwagę że na tym zdjęciu dno mikrofalówki jest mniej więcej na linii tych białych szafek, czyli znacznie poniżej jej brody, czyli jak dla mnie to wysokość optymalna. Ta jej kuchnia ogólnie jest jakaś dla karłów, jakby wyżej
@Plp_: to raczej perspektywa. Mimo wszystko, mikrofalówka na poziomie brody to zbyt wysoko. Zwłaszcza, jak drzwi otwierają się w dół, a nie do boku. Trzeba kombinować, by wyjąć potrawę. A piszę to z doświadczenia :D Sam mam piekarnik obok mikrofalówki, na poziomie blatów kuchennych, ale rodzice mają właśnie jedno nad drugim i to był błąd. Jest niewygodnie.
@johny-kowalski: no, jeśli do boku, to tak. Otwierana jak piekarnik - musi być niżej. Często przeszkodą jest inny wymiar piekarnika i mikrofalówki, ale da się to rozwiązać. Ja mam zrobioną szufladę, która ma front ze szkła w kolorze szkła mikrofalówki i piekarnika, a wszystko razem jest spójne i ma taką samą wysokość :)
@jakis_login: ja zbaudowałem sobie mikrofalówkę w gornym rzędzie szafek nad blatem i zlewem, a szafki podniosłem dla desingu. Kuchnia wygląda w pytę dzięki temu, jest sporo przestrzeni, ale ostatecznie mikrofalę mam gdzieś na wysokości twarzy, czyli strzelę że ze 170 cm jak nie więcej. Przywykłem, ale z perspektywy dałbym jednak normalnie.