Wpis z mikrobloga

Bosak wyszedł przemówić, Mentzen się schował gdzieś do szafy i go całą kampanię nie było, bo się zaczął na giełdzie bawić i zachęcać elektorat do kupna akcji XD Super poważny lider, nawet szkoda słów na tego typa, no i jeszcze jego mentor Wipler się skompromitował w Warszawie, bo inaczej się tego nie da nazwać, taki sam wynik (3,90 %) zrobił w 2010 Korwin, który zawsze wszystkich dookoła obrażał xD

No niestety, ale od momentu powrotu Wiplera się wszystko posypało i teraz on swoim wynikiem to najlepiej podsumowuje. Braun się zerwał z łańcucha i zaczął odwalać, seria niefortunnych wypowiedzi i stanowisk promujących paróweczkowy kapitalizm, klasistowski przekaz w partii, całkowite odejście od ideałów prawicy na rzecz libkowej ideologii i na koniec jeszcze te zagrywki z Zajączkowską o jawnie spermiarskim wydźwięku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej chwili Ruch Narodowy jako jedyny nie odbił od ideałów, nie robił jakichś dziwnych akcji pod publiczkę i walczył o to, żeby tę koalicję trzymać w ryzach. Problem jest taki, że Bosak chyba nie bardzo chce innych dopuścić do głosu, albo mu ktoś nie pozwala i w efekcie trochę popromowali Bryłkę i dalej jest cisza i marginalizacja RN w strukturach Konfederacji, która w tym momencie jest bandą Piotrusi Panów, czego chyba idealnym podsumowaniem jest 40 letni Berkowicz, który ma wizerunek wiecznego studenta żyjącego bez zobowiązań i w kontrze do wartości, które wyznaje.

Jestem rozczarowany #konfederacja za kompletne odejście od tego, na czym zyskali zaufanie ludzi 2-3 lata temu, przede wszystkim przez pajacowanie i skręt w stronę liberalizmu. W tej chwili taki Władek Kosiniak Kamysz to jest ten "rozsądny konserwatyzm" a chłopaczki z NN to się zrobiły jakieś libkowe wypierdki.

Miło mi czasem posłuchać Bosaka, Anny Bryłki czy wcześniej Krystiana Kamińskiego (wszyscy RN), bo od partii (NN), którą popierałem X czasu mogę się tylko dowiedzieć, że ktoś żartował lub sobie jaja robił albo budował content na czymś tak żałosnym jak chlanie piwska czy spermienie do Ewki.

#wybory #polityka #konfederacja #takaprawda #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa
  • 4
@Kopyto96: na live Brzózki był call z Wyrzykowskim, który twierdził, ze Braun to będzie kandydatem na prezydenta w Konfie. Coś w tym jest, Braun rośnie na lidera formacji, bo "wolnościowcy" to się już dawno skompromitowali.

Memcen porażka za porażką, ale pamiętajmy, ze to Korwin posadził go na tronie xD
  • 2
@miloszy: Braun to może być kandydatem co najwyżej na zesłanie na Ural. Nikt nie dopuści do tego, żeby on kandydował, bo wtedy Konfederacja by została już zaorana i skompromitowana na amen. Walka rozstrzygnie się pomiędzy Bosakiem a Mentzenem. Kibicuję temu 1 i ma on lepiej zorganizowane struktury (w RN pracują jak mrówki i pewnie sporo się zmobilizuje na prawybory), ale Mentzen to cwaniak i on nie znosi sprzeciwu i konkurencji, więc