Wpis z mikrobloga

Tekst Ewangelii Powrotu (Cz 88,21-37): Wieczorem owego siódmego dnia tygodnia, tam gdzie przebywali kierowcy, gdy drzwi były zamknięte z obawy przed dziennikarzami, przyszedł Robert, stanął pośrodku i rzekł do nich: «EEEE!». A to powiedziawszy, pokazał im renke. Uradowali się zatem kierowcy ujrzawszy Roberta. A Robert znowu rzekł do nich: «EEEE!». Po tych słowach tchnął na nich i powiedział im: «EEEEEEEE!».

Ale George, jeden z Dwudziestu, zwany Gekonem, nie był razem z nimi, kiedy przyszedł Robert. Inni więc kierowcy mówili do niego: «Widzieliśmy Roberta!» Ale on rzekł do nich: «Jeżeli na rence Jego nie zobaczę śladu barierki nie uwierzę».

A po ośmiu dniach, kiedy kierowcy byli znowu wewnątrz [padoku] i George z nimi, Robert przyszedł mimo drzwi zamkniętych [brak kontraktu], stanął pośrodku i rzekł: «EEE!» Następnie rzekł do Georga: «Podnieś tutaj swój palec i zobacz moją renke i nie bądź niedowiarkiem, lecz wierzącym!» George Mu odpowiedział: «Robert mój!» Powiedział mu Robert: «Uwierzyłeś dlatego, ponieważ Mnie ujrzałeś? Powrutowcami, którzy nie widzieli, a uwierzyli».

I wiele innych znaków, których nie zapisano w kontrakcie, uczynił Robert wobec kierowców. Te zaś opisano, abyście wierzyli, że Robert jest Mistrzem, i abyście wierząc mieli wyścigi z imieniem Jego.
#f1 #kubica #testamentpowrotu
kolegaBob - Tekst Ewangelii Powrotu (Cz 88,21-37): Wieczorem owego siódmego dnia tygo...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-07 235244

Pobierz
  • Odpowiedz