Wpis z mikrobloga

Jakie są skuteczne ćwiczenia na zwiekszenie obwodu przedramion? Ta część przy samym nadgarstku od zewnętrznej strony chyba nigdy nic mi nie urosla i jak moglem sobie ją llata temu objąć kciukiem i najmniejszym palcem, tak nadal moge.

Mam do dyspozycji drążek, taśme oporową i jedną hantle.

Czy sam zwis na drążku moze być skuteczny?

#pytanie #mirkokoksy #kalistenika #trening
  • 10
  • Odpowiedz
Zwis na drażku bardzo dobry, ale nie kupuj zadnych urządzeń, takie coś sam zrobisz. 1.Rurka 2.Mocny sznur 3. Obciążenie. Jak nie robiłeś tego ćwiczenia max 2kg Ci styknie.
  • Odpowiedz
  • 0
@random_guest: @WpiszSwojLogin Probowalem dzisiaj zwijania sznurka z ciężarkiem na "rurce" od drązka rozporowego i od razu zaczely mnie boleć stawy nadgarstkowe i musiale przestac. Do teraz jeszcze to odczuwamm pisząc na klawiaturze (po paru godzinach) . Cos nie tak z techniką?
  • Odpowiedz
@essos: Jeżeli sznurek się ślizga to spore utrudnienie, jak masz jak zrób przewiert przez rurkę i przełóż sznurek. Nadragstki mogą boleć przez złą technikę, a zła technika może być spowodowana zbyt dużym obciążeniem. Ręce muszą być wyprostowane na wysokości barków, a obciążenie to nawet buteka z wodą o pojemności 0,5l. Wierz mi, to bardzo ciężkie ćwiczenie i chodzi w nim o technike, a nie obciążenie i nie widziałem nikogo kto zwija
  • Odpowiedz